![Уманчанин став Чемпіоном світу з бодібілдінгу](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/27620.jpg)
Прийшов, побачив, переміг – за таким принципом спрацював 24 річний уманчанин Олександр Савін під час Кубку Світу з класичного бодибілдінгу в Будапешті.
Двократний Чемпіон України всупереч прогнозам експертів, зумів обійти фаворита змагань - чемпіона Європи із Угорщини. Так Олександр став першим уманчаннином-бодибилдером із титулом Чемпіона Світу!
Тисячі тренувань, десятки змагань, фізичне та моральне виснаження – і знову до роботи – за таким ритмом живе Олександр останні роки. Усе почалось із візиту з друзями в підвал-тренажерку неподалік молокозаводу в Умані. Своє захоплення здоровим способом життя він перетворив у спорт. Лише через 5 років тренувань і серйозних витрат – перші вагомі результати. У 2011 році перше визнання – титул Чемпіона України. У 2012 – ще один титул Чемпіона України. Далі – Кубок Світу.
– Найважче в бодібілдінгу – це тримати дієту – розповідає Олександр. – тренування, то "півбіди" – можна зробити і легше, і складніше. А от дієти потрібно дотримуватись. Усі ми молоді, іноді хочеться піти в клуб, відпочити з друзями. Тут головне – не зупинятись. Якщо поставив ціль, слід іти до перемоги. Рано чи пізно будь-яка вершина упаде під ноги, лише потрібно йти. Звичайно, бували моменти, коли хотілось усе кинути. Це не через важкі тренування чи моральний стан. Часто до цього спонукали фінанси. Бо є сім’я, дружина Аня, маленька донька Аліна. А для високих результатів потрібне правильне харчування, натуральні білки. І чим вищий рівень, тим вищі витрати. Але дякуючи підтримці моїх двох ангелів вдавалось виходити із ситуації. Читав літературу, енциклопедії, пробував різні програми тренувань, програвав і знову йшов до підвалу – працювати далі. Щодо секрету успіху, то мій секрет – це серйозність. Треба дуже серйозно відноситись до своєї мрії. Дуже серйозно, іноді навіть занадто серйозно.
Підкоривши світ, Олександр готовий підкорювати Київ
Тепер Олександр готується до переїзду в столицю – поближче до збірної України, до Федерації бодибілдінгу. Впевнений – там більше можливостей заробити на утримання сім’ї та нормальні умови для тренувань.
– Це нове випробування. – сміється він. – але є перспективи, є можливості. Наступний етап – осінні змагання. Буде Чемпіонат України, Чемпіонат світу в Таіланді та Містер Юніверс – у Гамбурзі. Якщо знайду організацію, що допоможе із фінансовою підтримкою – поїду перемагати. Знаю, що все вдасться, бо поруч мій найкращий друг – дружина Аня.
Залишаючи Умань, Олександр каже що буде часто повертатись – бо саме тут у нього повірили друзі, тут знайшов кохану дружину та отримав перші перемоги.
Секрети успіху:
Наполегливість та витримка: Результат приходить не відразу. Налаштувати себе, що все буде згодом.
Позитивний настрій:
Бажати зранку собі "бадьорого ранку", хвалити за маленькі перемоги.
Надійні друзі:
Мати поруч надійних людей. Які у важку хвилину не зрадять. Багато спортсменів у підготовчий період, коли найбільше навантаження, зриваються, а сім’я їх не розуміє. Як наслідок руйнується сім’я, втрачаються результати.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Уманчанин став Чемпіоном світу з бодібілдінгу"