![Злодій з Миколаївщини викрадав із квартир смілян золото та гроші](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/27587.jpg)
До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції почали надходити повідомлення від громадян про крадіжки. Скривджені сміляни розповідали правоохоронцям про зникнення золотих прикрас і грошей з їх будинків.
Цікавим моментом було те, що точний час зникнення коштовностей потерпілі встановити не могли, оскільки ніяких слідів злочину помітно не було. На всі повідомлення відразу виїжджала слідчо-оперативна група. Проводився ретельний огляд місця скоєння злочину. Та все ж залишалося загадкою, як могли зникнути коштовності з будинку, де всі вікна, двері та замки не мали ніяких пошкоджень.
Працівники карного розшуку розпочали детальний збір інформації, яка допомогла б їм встановити особу, причетну до скоєння крадіжок. Декілька днів роботи дали очікувані результати. Було встановлено свідків, які в своїх показах вказували, що помічали молодого чоловіка, саме на тих вулицях і в тій місцевості де було скоєно злочини, який розглядав домоволодіння. Склавши детальний опис всіх прикмет підозрілого чоловіка, правоохоронці розпочали комплекс оперативно-пошукових заходів по встановленню місця знаходження цієї особи. Працівники міліції з’ясували, що в одній смілянській сім’ї нещодавно оселився молодий чоловік, його прикмети повністю співпадали з описом підозрюваного. Оперативники негайно виїхали до вказаної оселі. Господар будинку та його гість знаходилися вдома. При появі людей в погонах на порозі будинку, молодик розгубився і зблід. Зрозумівши, що правоохоронцям все відомо про його кримінальний "промисл", він вирішив зізнатися у скоєному. Зловмисника відразу було затримано та доставленого до міськвідділу міліції.
Зловмисником виявився 26-річний раніше судимий, житель одного з районів Миколаївської області, який, як він сам пояснює, близько двох тижнів тому приїхав до Черкаської області в пошуках роботи. На залізничному вокзалі він познайомився з місцевими жителями, які не проти зазирнути до чарки. Після спільного застілля захмелілий смілянин запропонував новому знайомому зупинитися на певний час в його оселі, на що останній погодився.
Працювати молодик чомусь не схотів, а от красти розпочав залюбки. При виявленні будинків, де господарів не було вдома, зловмисник знаходив ключі в загальнодоступних місцях від вхідних дверей, потім легко відчиняв двері та потрапляв до чужої оселі. Цікавили непроханого гостя гроші та золоті прикраси. Свою здобич вмілий крадій обережно забирав, не залишаючи ніяких слідів. Потім зачиняв вхідні двері, ключ залишав на своєму звичному місці, а сам зникав, не привертаючи уваги сусідів. Як пояснив зловмисник, золоті прикраси здавав до ломбарду, а отримані кошти витрачав на розваги і алкоголь.
На сьогоднішній день встановлено, що чоловік з Миколаївщини за короткий проміжок часу скоїв шість крадіжок з будинків смілянських жителів, завдавши збитків на суму понад 15 000 гривень.
На даний час відносно затриманого порушено декілька кримінальних справ за ч. 3 ст. 185 КК України (Крадіжка). Проводиться подальша перевірка на причетність його до скоєння аналогічних злочинів на території міста Сміла та Смілянського району. За скоєння таких злочинів закон передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років, злочинцю обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Злодій з Миколаївщини викрадав із квартир смілян золото та гроші"