![Сергій Тулуб: «Україна починається з кожного із нас»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/993.jpg)
Сьогодні обласна влада на чолі з головою облдержадміністрації, Героєм України Сергієм Тулубом взяла участь в урочистостях з нагоди 16-річниці Конституції України.
Після покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, відбулася урочиста частина в приміщенні Черкаського обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.
«У ці дні ми відзначаємо одне з найбільших свят нашої держави шістнадцяту річницю прийняття Основного Закону – Конституції України. Без сумніву, ця подія стала важливим етапом в українському державотворенні. Адже саме в Основному Законі вперше було проголошено Україну суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, – зазначив очільник області. – Нині Президент України Віктор Янукович послідовно проводить курс на проведення глибоких реформ і системної модернізації країни. Для прискорення процесу проведення реформ, внесення змін до Основного Закону Президент України своїм Указом створив Конституційну Асамблею, головним завданням якої є підготовка законопроектів про внесення змін до Конституції України».
Крім того, Сергій Тулуб підкреслив, що чергову річницю прийняття Конституції варто сприймати не лише як свято, а й привід для оцінок і висновків.
«А ще, ми всі маємо пам’ятати, що Україна починається з кожного з нас!» – вітаючи черкащан з днем Конституції, підкреслив голова ОДА.
Потому Сергій Борисович за високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня Конституції України вручив нагороди. Так, орденом ІІІ ступеня «За заслуги» нагороджено Валерія Черняка, голову обласної ради; Станіслава Щербину, батька, який самостійно виховав 5 дітей; Леоніда Польового, Єрківського сільського голову; Володимира Слинька, водія оперативної виїзної бригади Звенигородського району. Володимиру Брожику, начальнику Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України», а Буга Лариса, член Черкаської міської організації ветеранів нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Вручив очільник області також грамоту від Верховної Ради України, медалі «За працю і звитягу», ювілейні медалі «20 років незалежності України», почесні грамоти облдержадміністрації, годинники, путівки до санаторію «Ізумруд» (м.Севатсополь) та подарунки жінкам, яким присвоєно звання «Мати-героїня».
До теплих привітань приєднався також голова обласної ради Валерій Черняк, який вручив почесні грамоти обласної ради.
Після закінчення урочистої частини, на сцені обласного музично-драматичного театру виступив Черкаський академічний заслужений український народний хор, який лише нещодавно повернувся з Нью-Йорка, де на міжнародному фестивалі представляв українську культуру.
Фотоновини
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Сергій Тулуб: «Україна починається з кожного із нас»"