![Морські багатоборці з Черкас перемогли на чемпіонаті України](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/27442.jpg)
З 20 по 25 червня в акваторії Дніпра, стрілецькому тирі та Долині троянд відбувся чемпіонат України з морського багатоборства та веслування на ялах серед чоловіків і юніорів.
У змаганнях брали участь спортсмени з Черкас та області, з Києва, Маріуполя (Донеччина), Івано-Франківщини, Харківщини, а також команда веслувальників із Білорусі.
– На початку травня ми їздили в Білорусь, де в змаганнях із веслування обійшли всі інші представлені команди, а тепер вони приїхали позмагатися до нас, – розповідає заслужений тренер України з морського багатоборства Сергій Каданцев.
Змагання з морського багатоборства проходили протягом п'яти днів у двох категорях: чоловіки (1993 р. н. і старші) та юніори (1994 р. н. і молодші). У перший день спортсмени боролися на воді, долаючи дистанцію в 200 м. Наступного дня відбувалися змагання з кульової стрільби, в яких найвлучнішими виявилися черкащани – майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Котіков, який отримав 90 очок зі 100, й Дмитро Охріменко із загальною кількістю у 86 очок.
Третій день ознаменувався вітрильними перегонами, в яких першість здобула команда юнаків із Івано-Франківської області. На четвертий день чемпіонату відбувся забіг на дистанції 800 м. Фаворитом забігу серед юнаків став учасник команди Черкаської області, а серед чоловіків найкращим виявився спортсмен із Донеччини. Заключним етапом змагань стало веслування на ялах (шестеро веслують, один – кермовий). У цих змаганнях була особлива мотивація – участь у чемпіонаті Європи, який цього року проводиться в Санкт-Петербурзі. До речі, завдання ускладнила несправність човнів, на яких змагались спортсмени. Виявляється, човнам уже понад 27 років, при терміні експлуатації – 8 років. Не дивно, що вони починають підтікати. Федерація морського багатоборства України обіцяла подарувати два новенькі човни для проведення змагань за умови, якщо черкащани самі куплять ще два. Проте коштів на човни так і не виділили.
– Черкащани вперше за кілька останніх років програли у греблі, – говорить Сергій Каданцев. – Перемогу здобула команда чоловіків із Маріуполя. Досить неочікувано, але це були сильні суперники. Торік
14 черкащан (7 хлопців і 7 юнаків) стали чемпіонами Європи-2011. Цього року Україну представлятимуть хлопці з Донецької області.
Загалом, за сумою п'яти днів у морському багатоборстві першість здобули чоловіки з Черкаської області, друге місце посіла команда з міста Черкаси, а третє – Донецька область. В особистому заліку серед чоловіків перше місце – за Дмитром Котіковим, друге посів Євген Луценко, а третє – Віталій Снесар. Серед юнаків першим став Микита Світличний, другим – Костянтин Ремигайло, а третім – Дмитро Охріменко. Усі шестеро представляли Черкаську область. Щодо нагород, то грошовим призом у розмірі
700 гривень було нагороджено чоловіків-веслувальників з Донецької області. Всі інші отримали дипломи, грамоти та медалі.
– Тепер наша команда готуватиметься до наступних змагань, – повідомляє Сергій Каданцев. – Відбиратиметься збірна команда для участі в чемпіонаті Європи з морського багатоборства, який проходитиме з 1 по 7 жовтня
у м. Севастополь.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Морські багатоборці з Черкас перемогли на чемпіонаті України"