Колонка редактора
Смішну чутку, озвучену колегою по журналістському цеху, довелося чути днями. Працівник комунальної газети, тираж якої утричі менший від нашого, поцікавився... чи не закривається, бува, "Прес-Центр"? У чиновницьких кабінетах він буває частіше, аніж на свіжому повітрі, тож звідки "ноги ростуть" у цих чуток – цілком зрозуміло. Не знаю, заспокоїв я його чи розчарував, коли сказав, що ці чутки – брехня.
Так само не знаю, порадую чи розчарую чиновників, коли скажу, що вже від наступного номера "Прес-Центр" у чотири рази збільшує кількість кольорових сторінок. Зросте і кількість ексклюзивних матеріалів. І менш гострими вони не стануть...
"Родзинкою" нашої газети залишається те, що ми постійно ретельно працюємо з архівами Черкас, Києва і навіть закордону. Недаремно у цьогорічний День журналіста історичні публікації в "Прес-Центрі" якнайвище оцінили і обласна влада, і об’єднана опозиція Черкащини – хоч у чомусь вони нарешті мали спільну думку! От тільки номінація, у якій "Прес-Центр" відзначений владою, називається "Кобзар єднає Україну", а опозиція назвала її "Пропагандою історичної правди". Ми також продовжуємо співпрацю з власкорами в усіх районах Черкащини і з листами та телефонними дзвінками читачів – а це означає, що ми завжди в курсі подій, які цікавлять область. Розклад руху залізничного транспорту та автобусів, календарі та інші корисні матеріали так само радуватимуть вас і надалі. Новинкою для вас стануть медійні проекти у розділах "Історія" і "Таємниці минулого", а згодом і в новинному блоці газети – вони започатковані "Прес-Центром" разом із всеукраїнськими і закордонними виданнями.
Ми не зважаємо на те, як котиться донизу економічна й політична ситуація, наш шлях із вами, читачі – вперед і вгору. До новин, про які ще ніхто не знав, і до таємниць минулого, про які всі давно забули, чи просто хтось прагне, щоб про них не згадували.
Цифри від поштовиків щодо кількості передплатників газети на друге півріччя радують – незважаючи на те, що нині багатьом газетам не особливо весело у цьому аспекті. Ті, хто вчасно передплатив газету, ще матимуть нагоду переконатися у правильності свого вибору. Кожен, хто передплатив і отримує нашу газету чи купує її в кіоску, автоматично отримує право стати співавтором газети. Це означає, що ми чекаємо ваших порад і підказок – про що вам хотілося б прочитати у наступних номерах.
Ми не просто збільшуємо кількість кольорових сторінок – ми разом з вами намагатимемось "розфарбувати" яскравішими кольорами наше з вами життя. Вам досі не стало "жити краще вже сьогодні"? Не чекайте продовження фрази у стилі: "Тоді ми йдемо до вас!" Наш з вами рух одне одному назустріч – річ взаємообумовлена. Ви робите вчинок, про який мають знати інші або ж знаєте людей, які варті того, щоб про них написали – телефонуйте чи пишіть до редакції, і ми приїдемо до героїв майбутньої публікації. Не соромтесь потривожити нас – журналісти "Прес-Центру" легкі на підйом! А коли ми пишемо цікаво – то й ви йдете купувати нашу газету. Взаємовигідна річ, чи не так? Адже пишемо для вас, про вас і разом з вами. До нових яскравих зустрічей, дорогі читачі "Прес-Центру"!
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости ""Прес-Центр" збільшує кількість кольорових сторінок і ексклюзивної інформації"