![Віталій Кличко побував на своїй](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/27452.jpg)
Супербоксер та за сумісництвом лідер партії "Удар" Віталій Кличко завітав 21-22 червня на Черкащину.
Кличко в Черкасах: "Державна мова повинна бути українська. Крапка"
– Я радий приїхати на історичну батьківщину, – сказав про Черкащину Віталій Кличко. – Не таємниця, що мій батько народився в Смілі, а дід та бабуся жили в селі Вільшана Городищенського району. На жаль, за браком часу я не можу часто відвідувати ці місця, але з великим задоволенням повертаюся сюди знову і знову.
У Черкасах чемпіон світу з боксу висловився щодо актуального мовного питання (законопроекту Колесніченка–Ківалова).
– Зверніть увагу, що мовне питання мусують саме під час виборів, – пояснює Віталій Кличко. – Це робиться, щоб відволікати увагу людей від важливіших проблем, які є в суспільстві, таких, як соціальні стандарти, заробітна плата, робота, медичне обслуговування, екологічна ситуація. Державна мова в Україні повинна бути українська. Крапка.
У рамках проекту "Клич друзів – граймо разом!" Віталій Кличко у черкаському сквері "Надія", що на вулиці 30-річчя Перемоги відкрив новий дитячий спортивний майданчик від Фонду братів Кличків та Фундації "Кока-Кола". Віталій Кличко зазначив, що окрім Черкас організатори проекту в різні роки встановили також майданчики в Умані, селі Ладижинка та смт Чорнобай. Нагадаємо, що Черкаси виграли один з 12-ти майданчиків, які протягом літа будуть встановлені по всій Україні. Загалом таких заявок було 150.
Ввечері Віталій Кличко спілкувався з населенням на Театральній площі. Люди писали записки з питаннями, а боксер відповідав на них. Подивитися на зірку, пофотографувати та отримати автограф від нього зібралося близько 400 осіб.
У Городищі Віталію Кличку подарували книжку про його родовід
Як народного героя зустрічали супер-боксера Віталія Кличка у Городищі. Тут його вважають земляком, адже рід знаменитого спортсмена почався з місцевого хутора Кличкове, дід боксера до війни був міліціонером у Вільшані. Віталію подарували краєзнавчу книгу "Городищина козацька" власного кореспондента "Прес-Центру" Володимира Чоса, де окремий розділ присвячений родоводу Кличків.
Спілкувався Віталій українською мовою. Коли підходив до якогось слова і швидко не міг знайти українського відповідника – зал хором йому підказував. "Спасибі!" – щоразу весело відповідав Кличко.
На зустрічі з Кличком люди у Звенигородці непритомніли
У Звенигородці, коли Віталій Кличко спілкувався з виборцями, слово взяв чоловік, який запевнив, що знав його батька з матір’ю, а самого Віталія в дитинстві годував шоколадом. Віталій зізнався, що не пригадує цих моментів, бо був маленьким. "Але завжди приємно зустрітись із людьми, з якими багато років не бачився," – додав пан Кличко.
За словами Віталія Кличка, якщо його політична сила "Удар" пройде до Верховної Ради – об’єднається з "Батьківщиною" і "Фронтом змін".
Під час роздачі автографів у холі Будинку культури охочих отримати підпис чемпіона було так багато, що одній жінці у натовпі стало зле.
В Умані Віталій Кличко згадав про дитинство і боротьбу
Виступ перед працівниками заводу "Технолог" Віталій Кличко розпочав, ставши... на стільчик. Щоб подивитись на боксера-легенду, в невеликій залі зібрались усі працівники підприємства.
– У далекому 1986 році, коли уже на телебаченні показували поєдинки професійного боксу, ми з друзями дивились бій Майка Тайсона. Тоді він став чемпіоном світу, – розповів Віталій. – І я пообіцяв друзям, що колись цей пояс чемпіона буде мій. Тоді з мене сміялись. А через роки я приніс на зустріч однокласників цей пояс. Коли ми зібрались, дістав його та поклав на стіл...
Віталій розповів, як більшість політиків та чиновників перетворили свою роботу на "бізнес". Йому ж, як чемпіону світу, що має статки, "політика цікава тим, що можна змінити життя в країні".
– Я не хочу жити в Німеччині чи Штатах, – закінчив він. – Моя країна – Україна. І наша країна гідна того, щоб бути кращою.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Віталій Кличко побував на своїй "історичній батьківщині""