![Кращих дільничних нагородили відзнаками та почесними грамотами](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/27332.jpg)
22 червня в приміщенні УМВС України в Черкаській області відбулися урочисті заходи присвячені Дню дільничного інспектора міліції.
На заходах були присутні: начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Володимирович Дерновий, народний депутат України, голова фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, генерал-майор міліції Віктор Петрович Корж, начальник управління кадрового забезпечення полковник міліції Сергій Васильович Радченко, начальник управління профілактики правопорушень полковник міліції Володимир Іванович Іващенко, начальник відділу дільничних інспекторів міліції підполковник міліції Володимир Васильович Тютюнник та дільничні інспектори міліції.
Розпочав урочистий захід начальник УМВС Валерій Дерновий, який привітав усіх присутніх з професійним святом, та виразив впевненість, що робота, яку виконують дільничні інспектори, є особливо важливою, адже дільничний – це та людина, до якої першочергово звертаються громадяни за допомогою. Завдяки професіоналізму особового складу та високій довірі громадян служба дільничних інспекторів набула високого авторитету у населення та серед особового складу органів внутрішніх справ. Валерій Володимирович впевнений, що дільничні інспектори міліції Черкаської області будуть і надалі гідно нести високе звання правоохоронців і чесно виконувати свій професійний обов’язок.
Після вітального слова начальника УМВС для оголошення святкового наказу було запрошено начальника УКЗ Сергія Радченка. Почесну місію вручити нагороди кращим дільничним інспекторам області надали поважному гостю урочистих зборів - народному депутату України Віктору Петровичу Коржу. Кращі дільничні отримали відзнаки МВС України «За відзнаку у службі» другого ступеня, почесні грамоти МВС України та почесні грамоти УМВС України в Черкаській області. Вручивши нагороди кращим правоохоронцям, Віктор Петрович також привітав дільничних інспекторів з їх професійним святом. Маючи за плечами не один рік служби в міліціеських лавах Віктор Корж як ніхто розуміє усі складнощі та усю специфіку цієї роботи. Він впевнений, що дільничні інспектори міліції - це ті люди на яких сьогодні тримається громада, адже дільничні, так як і вчителі та лікарі, виконують важливу соціальну функцію. За ініціативи народних депутатів та Міністра внутрішніх справ України генерала внутрішньої служби України Віталія Юрійовича Захарченка троє працівників міліції Черкаської області представлені до нагороди почесними грамотами Кабінету міністрів України, які як запевнив Віктор Петрович, невдовзі будуть вручені кращим працівникам.
На завершення заходу начальник УМВС Валерій Дерновий подякував всім за пророблену роботу та ще раз привітав присутніх зі святом, а також виразив впевненість в тому, що міліція Черкащини й надалі буде виконувати свої конституційні обов’язки по захисту прав і свобод громадян.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Кращих дільничних нагородили відзнаками та почесними грамотами"