Півтори сотні дітей відвідали заняття літньої школи розвитку "Велика гра" у перші дві зміни. Щодня 24 волонтери, вихователі й інструктори організовують дозвілля для більше сотні учасників.
У Дитячому парку Черкас діти вивчають англійську, бойові мистецтва, вишивають, малюють, ходять купатися та їздять на екскурсії. Учасники літньої школи сповідують принципи скаутського руху: вчаться бути лідерами і працювати в команді.
– За останні чотири роки ми організували більше 10 таких таборів в Криму і в Карпатах, – розповіла ініціатор літньої школи в Черкасах, голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду "Дитячий світ" Валентина Жуковська. – Але такого масштабного табору, на все літо, який ми зробили для черкаських дітей, ще не було. Я сподіваюся, що ця наша проба буде дуже вдалою і сподобається черкасцям. Для нас дуже важливо, щоб діти влітку не залишалися без догляду. Тут вони перебувають під наглядом вихователів і можуть змістовно провести своє літо.
Кожен ранок для учасників "Великої гри" починається з урочистого підняття національного прапора. Учасники вчаться марширувати, знають "Отче наш", що батьки теж відзначають як позитивний момент. Говорять, що діти, які познайомилися зі способом життя скаутів-пластунів, на очах міняються в кращий бік.
"Хочеться до землі поклонитися волонтерам, які працюють із нашими дітьми, – поділилася враженнями мама восьмилітнього Ярослава, що прийшла на зустріч з Валентиною Жуковською. – Зараз так важко знайти таких цілеспрямованих, змістовних людей, які готові ділитися своїми знаннями та вміннями з дітьми. Це важливо, коли дітей навчають не тільки дорослі, а старші товариші, до них вони краще прислухаються…" Ярославу ж настільки сподобався скаутський табір, що на питання, скільки часу він хотів би в ньому провести, відповів не замислюючись: "Усе життя!"
Діти в захваті від "Великої гри", дорослі задоволені школою розвитку не менше за них. Дякують організаторам і шкодують, що територія Дитячого парку замала, аби скаутський табір міг вмістити всіх охочих побувати там черкаських дітлахів. Виховання за пластовими традиціями – нове для Черкас. Валентина Жуковська впевнена, що такий відпочинок залишить у дітей незабутні враження на все життя. Відгуки батьків це підтверджують.
"Віддавши свох синів Стаса та Олега в школу розвитку "Велика гра", я залишився надзвичайно задоволеним. Мені дуже сподобалась організація роботи з дітьми, зокрема, патріотичний підхід. Всі ці цінності, які сповідують у цій школі, є для мене дуже близькими. Діти дуже щасливі, щодня розповідаючи мені про свої пригоди в таборі, і з нетерпінням чекають наступного дня. Спасибі Вам велике за те, що Ви є!", - написав у книзі відгуків про "Велику гру" черкащанин Олексій Побиванець.
За два тижні літня школа розвитку "Весела гра" набула великої популярності в Черкасах. Уже є понад тисяча заяв від охочих записати дітей її учасниками. "Родзинкою" другої зміни стали заняття з верхової їзди, плавання. Програма розваг та занять дедалі розширюватиметься – аби діти з радістю відпочивали та набиралися яскравих вражень під час канікул.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У "Великій грі" в Черкасах діти займаються верховою їздою"