Подробно
На Драбівщині привітали людей найгуманнішої професії – медиківУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 18-06-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 15 червня працівники медичної галузі Драбівського району відзначили своє професійне свято. З нагоди вшанування медичних працівників у районі було організовано два урочисті заходи. Спочатку відбулася святкова зустріч ветеранів галузі, які все своє життя присвятили обраній справі. До них завітали поважні гості: заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Олексій Головко, голова райдержадміністрації Володимир Бут та головний лікар Драбівської центральної районної лікарні Світлана Бойко. Вітаючи ветеранів зі святом, представники влади подякували їм за самовіддану працю, професіоналізм, уміння зцілювати людей. Заступник голови ОДА вручив медикам-ветеранам подарунки. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "На Драбівщині привітали людей найгуманнішої професії – медиків"