7 червня 2012 року заступник голови обласної ради Василь Касян взяв участь в урочистих заходах, що відбулися з нагоди відкриття сезону літнього відпочинку в оздоровчих таборах міста Черкаси.
Зокрема, Василь Касян разом із депутатом обласної ради Наталією Горбенко побували на відкритті ІІІ інтеграційного табору "Соняшник" на базі санаторію "України". Серед вихованців "Соняшника" – діти із багатодітних сімей, які мають різні вади здоров'я та діти, яких називають "складними" у поведінці, а також здорові діти, небайдужі та чуйні до проблем ровесників.
За словами заступника голови обласної ради, відкриття інтеграційного табору дає змогу комплексно вирішити одразу декілька нагальних проблем сучасного суспільства, серед яких найголовнішими є оздоровлення, культурний розвиток та соціалізація дітей з обмеженими можливостями. Адже система інтеграційних таборів створена саме для того, щоб вони мали змогу спілкуватися між собою, а особливі діти відчували себе повноцінними.
– Це вже другий рік на базі санаторію "Україна" ми організовуємо відпочинок і оздоровлення дітей, які мають певні вади здоров’я. У минулому році тут провели своє дозвілля дітки у двох табірних змінах, цього року їх планується аж три. Тож майже 200 дітей цієї категорії зможуть відпочивати у таборі. Сьогодні органи виконавчої влади та місцевого самоврядування всіляко сприяють тому, щоб оздоровлення і відпочинок дітей відбувались на постійній основі й на базі санаторію "Україна". Саме тому ми робимо все для того, щоб створити тут медичний заклад, який би слугував реабілітаційним центром для людей з певними хворобами. А з іншого боку – оздоровчу базу для дітей, в першу чергу категорійних, тобто тих, хто потребує особливої уваги і опіки, – зауважив Василь Петрович.
Цього ж дня, Василь Касян разом із заступником голови облдержадміністрації Тетяною Прітченко, начальником Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Іваном Шарапою, головою Федерації професійних спілок області Петром Шевченком, представниками соціальних служб, культурних та навчальних закладів Черкащини взяли участь у відкритті першої зміни дитячого оздоровчого табору санаторного типу "Мрія".
– Сьогодні у таборі "Мрія" керівництвом та вихователями створені прекрасні умови для розвитку творчого потенціалу дітей, задоволення їх особистих інтересів у процесі ігор, розваг та різноманітних розвиваючих занять, – наголосив заступник голови обласної ради. – У цьому таборі усі ви зможете оздоровитися, відпочити, познайомитися з новими друзями та розширити власний кругозір. Адже тут є усі умови для цього – футбольний, волейбольний та баскетбольний майданчики, відкритий літній басейн і, що найголовніше, висококваліфіковані вихователі.
Після завершення урочистостей, Василь Петрович зустрівся з членами Малої академії наук. У ході зустрічі було обговорено питання роботи академії на Черкащині, а також висловлені пропозиції щодо зміцнення її матеріально-технічної бази в навчальних закладах області; виділення бюджетних коштів на публікацію кращих робіт вихованців академії; підтримка наукових ініціатив учнівської молоді та проведення системних зустрічей з призерами, переможцями й учнями Малої академії наук.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На Черкащині стартувала літня оздоровча кампанія дітей"