До працівників Смілянського міськвідділу міліції почали надходити повідомлення від місцевих жителів, в більшості випадків громадян пенсійного віку, про шахрайські дії відносно них.
Скривджені та залишені без грошей пенсіонери пояснювали правоохоронцям, що невідома жінка шляхом обману привласнювала собі їхні заощадження, які зберігалися вдома. За почерком скоєння злочину та з опису підозрюваної правоохоронці зрозуміли, що стареньких ошукує одна й та сама особа.
Співробітники Смілянського міськвідділу міліції, виїжджаючи на кожне таке повідомлення, ретельно оглядали місце події та опитували сусідів, маючи на меті знайти хоча б якусь зачіпку, що допоможе у встановленні особи зловмисниці. Шахрайка в свою чергу також була дуже обережною, але все ж зловмисниця схибила.
Експерти-криміналісти провели ряд досліджень і встановили, що один із вилучених слідів пальця руки, який було виявлено під час проведення огляду місця події, має схожість із відбитками пальців рук 27-річної жительки селища Олександрівка, Кіровоградської області. Міліціонери встановили адресу проживання цієї особи та відразу направились до неї. Молода жінка разом із сім'єю була вдома. Коли побачила на порозі будинку людей у пагонах – занервувала.
Співробітники карного розшуку затримали підозрювану та доставили до Смілянського міськвідділу міліції. Остання зрозумівши, що про її діяльність правоохоронцям все відомо, повністю зізналася у скоєному. Затримана пояснила, що на вчинення злочину її наштовхнуло безгрошів’я, от вона і вирішила обдирати беззахисних, довірливих пенсіонерів. Місцевість для легкого заробітку вибирала випадково. Жінка вказала, що до міста Сміла вона їздила попутним транспортом та після вдало проведеного злочинного діяння, отримавши непоганий прибуток, відразу поверталася додому. Зловмисниця ходила по випадкових вулицях, де розташовані приватні будинки розпитувала де живуть самотні пенсіонери, і бралася до "справи". Представляючись соціальним працівником, розповідала літнім людям про грошові реформи та обіцяючи допомогти, видурювала в беззахисних кругленькі суми грошей, зібрані на лікування, а то й на поховання.
Згідно матеріалів слідства встановлено, що ця жінка з Кіровоградщини ошукала смілянських пенсіонерів на суму більше ніж 10 000 гривень. Наразі за трьома фактами шахрайських дій Смілянським міськвідділом міліції порушено кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 190 КК України (Шахрайство), зловмисниці обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Закон за вказане протиправне діяння передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років. На даний час Смілянським міськвідділом міліції проводиться досудове слідство. Останню крапку в долі 27-річної жінки з Кіровоградщини поставить суд, який визначить зловмисниці справедливе покарання за її протиправні діяння.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Міліція зловила шахрайку, яка видурювала гроші у смілянських пенсіонерів"