![На черкаському пляжі змагались за](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/26611.jpg)
Вчора, 27 травня, у Черкасах стартував сезон пляжного футболу. На одному з пляжів мікрорайону Митниця (біля церкви Андрія Первозванного) відбувся "Кубок Дніпра-2012".
Ці змагання проходять вдруге і традиційно збирають потужні команди, які прописані в містах, що розташовані на березі Дніпра. Цьогоріч окрім двох черкаських колективів – "Темної конячки" і "Цетуса" в турнірі взяли участь дніпропетровський "Вибір" та кременчуцький "Лукас". Самі змагання пройшли на оновленому стадіоні "Живчик", який обжився не лише новою інфраструктурою та широкими перспективами, а й першим сектором для вболівальників. Незабаром цей стадіон обросте ще кількома секторами.
В першому півфіналі на пісок вийшли футболісти "Лукаса" і "Темної конячки". В цьому протистоянні все розгорталося за сценарієм трилера. Команда з Кременчуга в першому таймі просто приголомшила свого опонента. Відвантаживши три сухі м’ячі, гравці "Лукаса" вже подивлялися десь в бік трофею. Однак головна боротьба була ще попереду. Ривок в рахунку футболісти "Темної конячки" зуміли зробити, програючи 5:2. Забивши три м’ячі поспіль, їм вдалося не лише зрівняти рахунок, а й отримати моральну перевагу, яка знадобилася їм в серії післяматчевих пенальті. В лотереї "Темна конячка" перемогла з рахунком 6:5.
У другому півфіналі все було спокійніше. Беззаперечним фаворитом в ньому виглядав дніпропетровський "Вибір", адже в його складі грають професійні "пляжники", яким два роки тому навіть судилося стати чемпіонами України. Цей матч завершився перемогою гостей – 5:3.
Фактично без перерви "Цетусу" довелося відіграти бронзовий матч проти "Лукаса". І якби не прикрий відрізок в середині матчу, коли "Цетус" пропустив три м’ячі, черкасці могли б бути в призах престижного турніру. До екватору матчу гру контролював саме "Цетус" і як наслідок вигравав з рахунком 4:2. Але вже через якихось вісім хвилин і шаленого тиску "Лукаса" перемагали вже приїжджі – 5:4. А ім’я переможця стало відоме лише в додатковій трихвилинці, яку краще відіграв "Лукас" – 7:6.
Чемпіона турніру, як і майже всіх переможців ігрового дня визначила перевага в один м’яч. "Вибір" обіграв "Темну конячку" з рахунком 3:2. В доволі цікавому протистоянні дніпропетровці мали невелику перевагу. Особливо виділявся на майданчику їх лідер – Андрій Неруш, яких хоч і не забив у фінальному матчі, але кілька разів вправно асистував партнерам. Саме Неруша і було названо кращим гравцем турніру. Цікаво, що два м’ячі у формі "Вибору" забили футболісти черкаського "Славутича" – Анатолій Рябко і Тимофій Листопад. Таким чином "Вибір" вдруге у своїй історії став переможцем "Кубка Дніпра", повторивши минулорічне досягнення.
Андрій Неруш, кращий гравець турніру: "Хочу відзначити організацію цього турніру, яка навіть була кращою ніж в минулому році, ми отримали задоволення від участі в цих змаганнях. Щодо перемоги то цього року було здобути її не так легко, черкаські команди серйозно додали у своєму рівні, думаю це пов’язано з ігровою практикою яку вони отримали. Приємно, що у вашому місті розвивається пляжний футбол".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "На черкаському пляжі змагались за "Кубок Дніпра""