![Депутата обласної ради не пустили в школу. Бо він із](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/26516.jpg)
Минулого тижня депутата Черкаської обласної ради, голову обласної організації ВО "Батьківщина" Анатолія Бондаренка не пустили в школу в селі Гордашівка Тальнівського району.
Анатолій Бондаренко зараз об’їжджає села Жашківщини, Тальнівщини і Лисянщини, де був обраний до облради, зустрічається з жителями, щоб відзвітувати про свою роботу, і в Гордашівці в нього також була запланована зустріч. Керівництво сільської ради, вочевидь отримавши відповідну вказівку з району, категорично заборонило не лише вчителям, а й простим жителям спілкуватись із опозиційним депутатом. Але хоч до школи пана Бондаренка і не пустили, він відзвітував перед гордашівцями у сільському клубі.
– Влада, перелякана наближенням парламентських виборів, зовсім про закон забула, адже не пустити депутата в державну установу – серйозне порушення. Утім, згодом я все одно зустрівся з директором школи і розпитав у неї про проблеми її освітнього закладу, бо, власне кажучи, зараз займаюсь тим, що глибоко вивчаю проблеми сільських громад, – прокоментував інцидент Анатолій Бондаренко.
За тиждень депутат побував у кількох селах Жашківського, Тальнівського та Маньківського району, де відбулися звіти сільських голів.
На кількох зустрічах Анатолій Бондаренко виконав приємну місію і вручив освітянам та закладам культури DVD-програвачі.
Відвідав депутат і ТОВ "Маньківська іграшка", підприємство, яке виготовляє якісні дитячі м’які іграшки, яким би позаздрила Європа. Директор підприємства Володимир Сірван ознайомив пана Бондаренка з виробництвом, провів коротку екскурсію по підприємству і розповів, що в нинішніх економічних умовах бізнесу надзвичайно складно виживати.
Користуючись нагодою, до Анатолія Бондаренка звернулась одна з працівниць заводу Наталія Саврасова, оскільки оббила вже всі пороги влади, а ніяк не може оформити собі інвалідність.
– Якщо в країні найнезахищеніші верстви населення для вирішення таких елементарних питань змушені просити допомоги в депутатів, то це означає, що влада зовсім не виконує своїх функцій, а отже її треба змінювати, – зробив висновок пан Бондаренко і пообіцяв допомогти.
До речі, по допомогу до депутата звернулась і сама влада – начальник відділу культури та туризму Маньківської райдержадміністрації попросила DVD-програвач, оскільки навіть на такі недорогі засоби в бюджеті немає коштів. Звісно, пан Бондаренко виконав прохання, але не втримався від зауваження:
"Зате більше ста мільйонів гривень на нікому непотрібний вертолітний майданчик у Пекарях під Каневом влада знайшла гроші, і ще на аеропорт для Януковича під Каневом кілька сотень мільйонів гривень знайде. Нащо їй ті облуплені сільські клуби разом із замордованими важкою працею селянами, вона дбає лише про розкішне життя високопосадовців, обдираючи як липку народ. Чим вам не феодалізм?"
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Депутата обласної ради не пустили в школу. Бо він із "Батьківщини""