Днями у вищих навчальних закладах Черкащини урочисто відзначено День науки.
Для всіх студентів та аспірантів, професорів і викладачів, працівників наукової сфери – День науки є професійним святом, яке Україна відзначає вже 14 років поспіль. Це свято творчої праці, свято людей, діяльність яких стала символом прогресу цивілізації та інтелектуальної революції.
У ці святкові дні у вищих навчальних закладах цікаво були організовані наукові конференції, лекції-презентації, круглі столи, зустрічі з науковцями.
Так, у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася ІV Міжнародна наукова конференція «Лінгвалізація світу» за участю представників Інституту мови національної академії наук України.
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини у цікавій формі пройшла студентська наукова Інтернет-конференція «Комп’ютери у навчальному процесі» та V Всеукраїнська студентська наукова конференція «Здобутки, проблеми та перспективи педагогічної науки та практики в умовах інноваційної перебудови української національної освіти».
Молоді науковці Черкаського державного технологічного університету взяли участь у конкурсі на кращу наукову публікацію, та у міжнародній науково-практичній конференції «Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин».
Повчальною для студентів та викладацького складу Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля була науково-практична конференція «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє» У ній також взяли участь науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету.
У Тальнівському будівельно-економічному коледжі за участю молодих спеціалістів Уманського національного університету садівництва відбувся круглий стіл «Забезпечення охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування». Цікавими видалися вікторини серед студентської молоді « Україна і наука на сучасному етапі», «Молодь і сучасна наука».
Студенти та викладачі Городищенського коледжу спільно з науковцями інституту помології ім. Семиренка взяли участь у конференції «Теоретичні знання, практичні навички та наукове підґрунтя – основні фахові характеристики майбутнього спеціаліста».
В Уманському медичному коледжі організована виставка творчих робіт за наслідками пошукової, науково-дослідницької та гурткової робіт та міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих науковців « Гуманне виховання як формуюча складова сучасного змісту освіти».
За участю науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Т.Г. Шевченка проведено «круглий стіл» «Актуальні проблеми та перспективи сучасної педагогічної науки : пошуки, досвід, практика».
З нагоди Дня науки кращі науково-педагогічні працівники та студенти навчальних закладів були відзначені нагородами.
За інформацією Головного управління освіти і науки облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Проведення у вищих навчальних закладах області заходів, приурочених до Дня науки"