![У Черкасах змагалися справжні слідопити](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/26443.jpg)
У Черкасах відбувся черговий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування. Цього разу змагання проходили у дещо новому форматі – паркове орієнтування за вибором.
Учасники мали змогу самотужки скеровувати своє пересування від одного контрольного пункту до іншого. Загалом, цього разу до змагань долучилося близько сотні учасників не лише з міста, але й області, а саме: КДЮСШ міста Черкаси, КДЮСШ "Мрія" з Сагунівки, спортивний клуб "Коктаж", обласна станція туристів у місті Черкаси та районна станція туристів з села Христинівка.
"Орієнтування бігом є циклічним видом спорту, який одночасно дає величезне розумове навантаження. Тут нема розміченого коридору – орієнтувальник сам, за допомогою карти та компасу, обирає шлях руху по дистанції. При цьому слід брати контрольні пункти (КП), з яких складається дистанція. Карта містить детальну інформацію про місцевість. Для досягнення успіху в орієнтуванні бігом атлету потрібна гарна карта, що добре читається під час бігу, абсолютна концентрація та спроможність на великій швидкості приймати вірні рішення щодо вибору шляху руху на етапах між КП", – ділиться Юлія Чорна, суддя змагань.
Незважаючи на те, що цей вид спорту передбачає якомога швидше орієнтування на місцевості за допомогою карти та найшвидше знаходження заданих контрольних пунктів, участь у змаганнях взяли не лише діти, але й ветерани орієнтування. Найменшому учаснику чемпіонату 12 років, а найстаршому – понад шістдесят. Всі учасники були поділені на команди, у яких було не менше 5 осіб. Чим старше був змагальник, тим більше контрольних пунктів він отримував і навпаки.
Результати змагань:
Ж-12
І місце – Катерина Папуша (КДЮСШ "Мрія")
ІІ місце – Яна Волинець (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІІ місце – Приступа Яна (КДЮСШ міста Черкаси).
Ч-12
І місце – Богдан Зачешигрива (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІ місце – Володимир Царенко (КДЮСШ "Мрія")
ІІІ місце – Владислав Малега (КДЮСШ міста Черкаси).
Ж-14
І місце – Ліза Дяченко ("Коктаж")
ІІ місце – Олександр Косаренко ("Коктаж")
ІІІ місце – Таміла Кравець (КДЮСШ "Мрія").
Ч-14
І місце – Дмитро Шапошников ("Коктаж")
ІІ місце – Олексій Осадчий (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІІ місце – Євген Владимирцев ("Коктаж").
Ч-16
І місце – Андрій Маляренко (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІ місце – Дмитро Оберенко (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІІ місце – Володимир Маляренко (КДЮСШ "Мрія").
Ч-18
І місце – Андрій Кудін (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІ місце – Гевел В’ячеслав (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІІ місце – Володимир Хітров ("Коктаж").
Ч-21
І місце – Артем Слотін (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІ місце – Микола Луценко (КДЮСШ міста Черкаси)
ІІІ місце – Максим Кириченко (КДЮСШ міста Черкаси).
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Черкасах змагалися справжні слідопити"