![Вітання голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба з Днем Європи](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/741.jpg)
Дорогі земляки!
Десятий рік поспіль Україна відзначає День Європи. Це свято – ще одна нагода нагадати й підтвердити, що українці – європейська нація. В цей день ми шануємо нашу спільну історію й наше спільне майбутнє, спільні цінності, які вже мають назву «європейські», й головною з яких є Людина, її права й свободи.
Нова доба принесла Україні багато нових свят, але День Європи – це свято особливе, це свято європейської ідеї. Ідеї, яка більш як півсторіччя тому дала європейцям нову надію, яка допомогла підняти наш континент з руїн і перетворити його на зразок процвітання та злагоди.
Отже, основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності й громадянства, має відчути себе вільним у Європейському домі.
Гасло «Ми йдемо в європейський дім» для нас означає будівництво Української держави на принципах європейської демократії та політичної культури, на засадах української духовності й моралі. Лише проводячи таку політику, виявляючи самоповагу й рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі.
Сьогодні, коли українська держава відраховує двадцять перший рік своєї незалежності, курс на європейську інтеграцію набув для нас стратегічного значення. Ми визнаємо «загальноєвропейські» цінності: свободу, демократію, повагу до прав людини, верховенство права й сповнені рішучості продовжувати будувати свою державу на цих засадах.
Європейська інтеграція України – це шлях, який обрав сам народ. Ми прагнемо взяти все найкраще з досвіду наших сусідів, які сьогодні є заможними й стабільними країнами. Для цього потрібно, щоб кожен з нас почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного міста.
Для кожного з нас бути європейцем означає бути вільним, незалежним і відповідальним за кожний свій життєвий вибір.
На моє глибоке переконання, є ще одна ознака європейськості – бути небайдужим до долі близьких, до долі своєї Батьківщини, до нашого спільного європейського й світового майбутнього.
Дорогі земляки! Нехай наша дорога до Європи буде прямою й безперешкодною, а спільні зусилля принесуть гідний результат кожному українцю, кожній родині.
Здоров’я вам, дорогі краяни, миру й злагоди, сили й натхнення! Хай здійсниться все задумане!
З повагою
голова обласної державної адміністрації ,
Герой України Сергій Тулуб
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Вітання голови Черкаської обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба з Днем Європи"