![Майстер-клас від](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/26380.jpg)
Днями у черкаській Гімназії №1 пройшов черговий майстер-клас "Черкаських Мавп". Проте, цього разу зірковий склад інструкторів був дещо незвичайним.
Невтомний Антон Білоус та Олександр Неруш провели черговий баскетбольний майстер-клас. Цього разу разом із основними гравцями "Мавп" досвідом ділилися баскетболісти "Черкаських Мавп-96" Святослав Михайлюк та Микита Воєвода. Для останніх цей захід був особливим, адже майстер-клас вони проводили у стінах Гімназії №1, у якій навчаються самі.
Убраний у форму збірної України Святослав Михайлюк дещо нервує. За кілька хвилин він разом зі своїм колегою Микитою Воєводою та гравцями "Мавп" Антоном Білоусом та Олександром Нерушем розпочне проводити майстер-клас у своїй рідній школі. Він вперше візьме участь у подібному заході у ролі тренера. До цього дня гравцю "Черкаських Мавп-96" проводили майстер-класи маститі баскетболісти.
"Цей майстер-клас для мене особливий. Оскільки я разом з Микитою Воєводою є учнем цієї школи. Хочеться продемонструвати дітям усе найкраще, що ми вміємо, аби вони могли взяти багато корисного для себе. Це перший майстер-клас, який я проводжу. До цього подібні заходи проводили для мене та моїх партнерів по команді. Нещодавно свій майстер-клас нам провів Іван Кольєвіч. Його заняття було для мене важливим з професійного боку, деякі елементи я навіть почав використовувати у грі. Дітям продемонструємо ази дриблінгу та передач. Сподіваюсь, що їм сподобається", – зазначив Святослав Михайлюк, гравець "Черкаських Мавп-96".
Школярам Гімназії №1 неабияк пощастило, адже їм, на відміну від інших шкіл, майстер-клас проводить не один або два гравці, а цілих чотири баскетболісти "Черкаських Мавп". Тому поспостерігати за майстер-класом прийшло чимало школярів, які посіли місця позаду одного з кілець зали.
Після нетривалої розминки, яку провели учням вчителі, ініціативу на себе взяв Антон Білоус. Для нього майстер-класи – вже звична справа, адже у цьому сезоні він встиг провести велику кількість тренувань для школярів. Гімназія №1 є також рідним місцем для Білоуса, адже ще минулого року він був її учнем. Отож, символічно, що гравець "Мавп" першим взяв м’яча і почав майстер-клас.
Баскетболісти черкаської команди розподілилися по парах: Білоус-Неруш, Михайлюк-Воєвода та продемонстрували школярам, як правильно віддавати передачі. Під їхнім пильним керівництвом діти виконували вправи на ведення м’яча, кидка з-під кільця та дриблінгу. Серед школярів свої вміння продемонстрували і троє гравців "Черкаських Мавп-00", які нещодавно посіли п’яту сходинку ВЮБЛ.
На завершення уроку баскетболісти лишили дітям найцікавіше – гру. Школярі поділилися на чотири команди – дві команди хлопчиків та дві – дівчат. Спочатку відбулася суто чоловіча гра, у якій у напруженій боротьбі перемогу над командою Антона Білоуса та Святослава Михайлюка здобув колектив Олександра Неруша і Микити Воєводи. У другій грі між собою зійшлися баскетболісти та дівчата. У такому ж безкомпромісному протистоянні другу перемогу на свій рахунок записали Неруш і Воєвода. Слід зазначити, що більшість очок у грі здобували саме учні, а баскетболісти лише кілька разів порадували школярів слем-данками.
"Це не перший майстер-клас, який нам проводять. До цього до нас приходив Мільян Пуповіч та Войдан Стояновскі. Цього разу нам дуже сподобалося тренування. Ми працюватимемо над собою, щоб бути кращими", – діляться враженнями Олександр Лічевецький, Андрій Коробко та Юрій Срошик, учні Гімназії №1 та гравці "Черкаських Мавп-00".
Після завершення гри баскетболісти роздали учням клубну атрибутику та разом зробили традиційну автограф- та фотосесію.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Майстер-клас від "Черкаських Мавп" у Гімназії №1 був дещо незвичайним"