![Безжального вбивцю пенсіонера можуть посадити на п’ятнадцять років](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/26388.jpg)
До чергової частини Городищенського РВ УМВС зателефонував місцевий фельдшер та повідомив про вбивство, він розповів, що приїхав на виклик і виявив труп місцевого пенсіонера з явними ознаками насильницької смерті.
На місце пригоди негайно прибула слідчо-оперативна група. Інформація підтвердилася. В будинку за вказаною адресою в одній із кімнат лежало тіло дідуся на одязі якого було видно сліди крові.
При спілкуванні із сусідами працівники міліції довідались, що вбито місцевого пенсіонера. Дідуся знало майже все село адже за життя він був відомою і шанованою людиною в районі, встиг здобути звання ветерану праці. Пенсіонер останнім часом проживав один, тому за стареньким приглядала сусідка. Того дня вранці жінка знайшла двері до будинку зачиненими. Через вікно вона побачила, що дідусь лежить у ліжку, тож вирішила, що той спить. Коли увечері сусідка знову навідалась до старенького та побачила, що дідусь і досі лежить у ліжку – зрозуміла, що щось сталося і відразу зателефонувала до лікарні. Фельдшер, що прибув на виклик, оглянувши дідуся зрозумів, що тут скоєно тяжкий злочин і негайно зателефонував до міліції.
Як повідомив начальник Городищенського райвідділу міліції Сергій Випна: опитавши можливих свідків та ретельно оглянувши місце події правоохоронці розпочали оперативно-розшукові заходи. Необхідно було якнайшвидше знайти душогуба, який так безжально позбавив ні в чому неповинну людину життя. Розпочалися подворові обходи, працівники міліції відпрацьовували раніше судимих осіб та осіб схильних до скоєння злочинів і копітка робота принесла свої результати. В поле зору міліціонерів потрапило двоє братів, які нещодавно приїхали із сусідньої області до села на заробітки. Чоловіки славились навкруги своїм неспокійним характером та пристрастю до алкоголю.
Працівники міліції запросили підозрюваних до райвідділу для бесіди. Під час розмови із чоловіками оперативники помітили, що один із них нервує та плутає покази. Звіривши речові докази та покази свідків правоохоронці зрозуміли, що не помилились – все вказувало на причетність одного з чоловіків до вбивства. Затриманий зрозумівши, що його викрито і всі докази діють проти нього повністю у всьому зізнався. Він розповів, що того вечора разом із братом вживав алкогольні напої. Коли випито вже було вдосталь, вони пішли додому. Але йому не спалося і він вирішив пройтися. Помітив, що в одному з будинків горить світло тож вирішив подивитися що там сталось. Підійшовши поближче побачив що в будинку спить дідусь. Чоловік вийняв шибку з вікна та заліз до будинку. Взяв на кухні ножа та наніс старенькому удару в серце. Нічого в будинку не взяв, лише прихопив із собою ножа, яким скоїв вбивство та сховав його на подвір’ї, а сам повернувся додому та ліг відпочивати ніби нічого не сталося.
Наразі чоловік затриманий. На запитання навіщо він так безжально позбавив безневинну людину життя, чоловік так нічого пояснити і не зміг. Тож, що керувало діями затриманого та яка мета скоєння цього страшного злочину ще належить визначити слідчим які саме займаються розслідуванням цієї справи, а відносно затримано наразі порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 КК України (Умисне вбивство) санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Безжального вбивцю пенсіонера можуть посадити на п’ятнадцять років"