![Максим Булатецький: Я не очікував, що цьогорічна перемога нам вдасться так легко](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/26241.jpg)
У Черкасах закінчився Відкритий чемпіонат міста з баскетболу.
Головному матчу турніру передував не менш цікавий поєдинок за бронзові нагороди, в якому з’ясовували стосунки "Черкаські Мавпи-96" та "ЧДТУ". Незважаючи на невеликий провал на старті поєдинку, команда Максима Міхельсона зуміла на мажорній ноті завершити сезон. Стартову десятихвилинку чемпіони ВЮБЛ програли – з рахунком 16:22, а вже після цього виграли всі три чверті і здобули загальну перемогу – 76:63.
"Ми задоволені виступами на цьому турнірі, адже ми змагалися серед дорослих, а це вже абсолютно інший рівень. Якби напередодні цього чемпіонату нам сказали, що ми будемо третіми, ми б раділи цьому досягненню", – розповідає Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи-96".
П’ять років поспіль "Черкаси" та "Ветеран-Баскет" з перемінним успіхом розігрують між собою Кубок чемпіона відкритої першості Черкас. Цьогорічне протистояння мало так само мало дуже гострий характер. Відсутність в складі "Черкас" вчорашнього здобувача очок Каплаушенка «білі» закрили присутністю відразу двох новачків команди – Здирки та Глєбова.
Саме останній став каталізатором невеликого ривка віце-чемпіона на початку другого періоду. Сколотити своє відставання "Ветеран" зумів завдяки вдалим діям в захисті та активності одного з лідерів команди – Івана Степанова. Саме середній Степанова встановив паритет за дві хвилини до завершення першої половини матчу – 29:29. За останні дві хвилини періоду очки збирали виключно баскетболісти "Черкас", особливо слушною в ці хвилини виявилася трьошка від Марченко. Дальній снаряд снайпера і дозволив зустрічати велику перерву "Черкас" з перевагою в 7 очок – 36:29.
На початку третього періоду "Ветеран" намагався скувати суперника агресивним захистом. Допоки у Ворони та компанії це виходило, їм вдавалося поволі підтягуватися в рахунку. Завдяки кільком індивідуальним проходам Миколи Неухацького "Ветаран-Баскет" наблизився до свого одвічного суперника на відстань лише в два очки. Відразу після цього свою дальню артилерію увімкнули "Черкаси". Черговий спурт черкасців вдався завдяки трьошці Здирки. За хвилину до завершення третьої десятихвилинки в невеликий нокдаун "Ветеран-Баскет" відправив молодий Перехрест, який, щойно вийшовши на паркет, реалізував три з фолом і відправив свою команду на останню перерву з комфортною різницею – 57:44.
Слід віддати належне "ветеранам", які на старті четвертої десятихвилинки ціною надзусиль дещо скоротили відставання. Це дозволили зробити три з фолом від Мірошника – 49:59. Розвинути свій успіх минулорічному чемпіону не дозволила коротка лавка записних і виснажливий вчорашній півфінал проти "Черкаських Мавп-96". Зважаючи на це, "Черкаси" у фіналі виглядали значно свіжіше і фактично перебігали свого суперника. За три хвилини до завершення вирішального матчу та проходу Наумова рахунок став 68:52 для "Черкас". Заключні кілька хвилин вже не мали ніякого турнірного значення. У відкритому чемпіонаті міста знову зміна чемпіона – "Черкаси" вдруге в своїй історії стають кращими.
"Ми традиційно граємо з "Ветеран-Баскетом" у фіналі, тому ці поєдинки мають дуже принциповий характер. Я навіть не очікував, що цьогорічна перемога нам вдасться так відносно легко. Можливо, це пов’язано з кращою фізичною підготовкою нашої команди, адже сьогодні в залі було досить жарко", – розповідає Максим Булатецький, капітан БК "Черкаси".
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Максим Булатецький: Я не очікував, що цьогорічна перемога нам вдасться так легко"