![Олексій Головко привітав переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/704.jpg)
11 травня 2012 року в обласній філармонії відбулася зустріч керівництва області з переможцями Всеукраїнських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів. За дорученням голови облдержадміністрації, Героя України взяв участь у цьому заході та привітав найрозумніших школярів області з їх успіхами заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко.
Перед офіційної частиною заходу в фойє закладу демонструвалась виставка кращих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів. Діти залюбки представляли Олексію Івановичу та заступнику голови обласної ради Василю Касяну свої доробки, поміж яких були представлені і моделі автомобілів та літаків.
Як і годиться, офіційна частина свята розпочалася виконанням державного гімну. Ведуча запросила до вітального слова заступника голови облдержадміністрації Олексія Головка. Звертаючись до юних інтелектуалів, Олексій Іванович, зокрема, відзначив, що обласна влада приділяє належну увагу розвитку системи освіти Шевченкового краю, надаючи їй пріоритетний напрям і при виконанні обласної програми «Будуємо нову Черкащину» та інших освітянських програм.
– Приємно відзначити, що 100% шкіл забезпечені комп’ютерною технікою, можливість виходу в Інтернет отримали не тільки міські, а й сільські школи та бібліотеки, – зауважив заступник голови облдержадміністрації. Він також повідомив, що вирішуються питання підвезення учнів та вчителів та інші.
Олексій Головко підкреслив, що свої досягнення учні здобули завдяки їхнім талантам, завзяттю, сумлінності та старанням учителів, які прищепили вихованцям любов до знань, примножуючи здобутки кращих педагогів області, таких як Олександр Захаренко, Казимир Заремба та багатьох інших представників цієї важливої професії.
Він висловив щиру подяку педагогам, котрі щедро діляться зі своїми учнями власними знаннями та батькам, які виховали таких успішних дітей.
Олексій Головко наголосив, що гармонійний, комплексний розвиток особистості, створення сприятливих умов для пошуку і розвитку юних талантів передбачені державною та обласною Програмами роботи з обдарованою молоддю, що успішно реалізовуються на теренах Черкащини. Щорічно виплачуються обласні стипендії переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в розмірі 30% від прожиткового мінімуму.
– В обласному бюджеті на 2012 рік передбачено на означені цілі більше 249 тисяч гривень. Обласна державна адміністрація та депутатський корпус продовжуватимуть підтримувати обдарованих дітей і в майбутньому, – запевнив заступник голови облдержадміністрації.
Олексій Головко та Василь Касян виконали почесну місію – вручили цінні подарунки переможцям та призерам Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту наукових робіт учнів – членів Малої академії наук.
Із вітальним словом та словами подяки владі, своїм вчителям та батькам звернулися до учасників заходу переможці Всеукраїнських предметних олімпіад та Малої академії наук України Олег Короп – учень 11 класу Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради, який виборов І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки та Акуліна Анастасія – учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради, яка зайняла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція валеології).
Опісля урочистостей для переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, молодих науковців відбулася цікава концертна програма.
Довідково:
Окрім черкаських міських фізико-математичного ліцею, Першої міської гімназії, гімназії №31, колегіуму «Берегиня», вагомих результатів досягли учні з міста Сміли, Городищенського, Кам’янського, Тальнівського районів.
Випускник Черкаського фізико-математичного ліцею Валерій Джус став призером в чотирьох номінаціях ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Колом його захоплень є програмування, робототехніка, винахідництво, інформаційні системи.
Абсолютними переможцями у ІV етапі Всеукраїнських олімпіад стали: Мамайсур Анастасія – правознавство; Короп Олег – економіка; Палій Максим – французька мова.
Без сучасного вчителя обдарованій дитині важко досягти перемоги. Заслужений вчитель України Силенко Валерій Анатолійович з Першої міської гімназії підготував у 2012 році трьох призерів та переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з правознавства.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Олексій Головко привітав переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів"