![Жахливе вбивство на Смілянщині: черкащанку вбили та підпалили тіло](http://www.pres-centr.ck.ua/ximages/news/articles/normal/26111.jpg)
До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції звернувся 48-річний місцевий житель та повідомив про страшну знахідку – обгорілий труп людини, яку він виявив в лісосмузі поблизу села Ковалиха Смілянського району.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та керівництво міськвідділу міліції. Інформація підтвердилася.
При розмові з чоловіком працівники міліції з’ясували, що він приїхав в село на дачу. Коли закінчив роботу по господарству вирішив прогулятися лісом, що розташований неподалік. Між дерев помітив багаття та пішов подивитися, що там горить і побачив серед палаючих гілок людське тіло. Чоловік негайно зателефонував до міліції. Більше нічого суттєвого він повідомити не зміг.
Оглянувши місцевість правоохоронці зрозуміли, що перед ними постало доволі складне завдання, адже свідки та речові докази які б могли вказати на злочинців або на особу жертви були відсутні. Значно ускладнювало роботу й те, що тіло жертви було сильно понівечене, а документів чи особистих речей знайдено не було.
Правоохоронці здійснювали подворові обходи сусідніх сіл району, відпрацьовували раніше судимих, зверталися до громадян з проханням допомогти у встановленні особи потерпілої через засоби масової інформації. Невдовзі плідна праця міліціонерів дала очікуваний результат – особу загиблої жінки було встановлено. Нею виявилася 54-річна жителька міста Черкаси.
Як з’ясувалося пізніше, потерпіла поверталася додому від свого хворого батька, який проживає в Шполянському районі. Востаннє її бачили живою тоді, коли вона сідала в автомобіль світло-коричневого кольору. Коло підозрюваних потроху зменшувалося і невдовзі, отримавши цінну інформацію, оперативники вийшли на слід вбивць.
До скоєння цього злочину були причетні двоє жителів сусідніх районів. Одного з підозрюваних працівники міліції затримали за місцем проживання. Чоловік був стовідсотково впевнений, що вони з товаришем ретельно "замели сліди" і що їх ніхто не знайде. Іншого зловмисника було затримано на території Київської області, де він переховувався. Також була знайдена і автівка, на якій товариші скоїли вбивство, яку зловмисники сховали у свого знайомого в сусідньому районі.
При розмові зі слідчим затримані, зрозумівши, що їх повністю викрито, а речові докази зібрано, у всьому зізналися та розповіли як все сталося. Як з’ясували слідчі, того дня двоє давніх друзів, які не бачилися понад п’ять років, зустрілися та відзначили подію вживанням спиртних напоїв. Коли випито вже було вдосталь, розігріті алкоголем молодики вирішили навідати ще одного свого приятеля, який проживає в місті Сміла. По дорозі чоловіки помітили жінку, яка намагалася зупинити авто та вирішили її підвезти, щоб заробити грошей. Вже поблизу міста Сміла приятель, який сидів на задньому сидінні автомобіля, витягнув ножа та декілька разів вдарив ним жінку. Поранення виявилось смертельним. Забравши у потерпілої два мобільні телефони та 450 гривень, чоловіки, намагаючись приховати сліди злочину, відвезли бездиханне тіло до найближчої лісосмуги та підпалили його, а самі, впевнені, що їх ніхто не знайде повернулися додому.
Тож, наразі зловмисників затримано. Відносно останніх порушено кримінальну справу за статті 115 (Умисне вбивство) КК України. Законодавець за скоєння такого злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Останню крапку в подальшій долі зловмисників поставить суд, який і визначить їм справедливе покарання.
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Жахливе вбивство на Смілянщині: черкащанку вбили та підпалили тіло"