![У переддень 67-ї річниці Перемоги, ветерани пригадували героїчне минуле](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/685.jpg)
Напередодні 9 Травня голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб привітав ветеранів зі Святом Перемоги й вручив ключі від квартири та 5 автомобілів.
Урочистості з нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги відбулися сьогодні в обласній філармонії. Святковій атмосфері ще до початку заходу сприяли музика у виконанні духового оркестру Черкаської державної академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, квіти, які отримали всі ветерани та художні експозиції: виставка тематичного дитячого малюнка учнів Дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута, виставка експонатів часів Великої Вітчизняної війни з фондів Черкаського обласного краєзнавчого музею й виставка картин членів Спілки художників України, ветеранів Великої Вітчизняної війни Володимира Устименка і заслуженого художника України Петра Козіна.
А розпочалась урочиста частина виконанням пісні «Степом, степом» у хореографічному супроводі.
Після внесення на сцену трьох прапорів: Державного, прапору Черкаської області й стягу Перемоги, до слова запросили очільника області, який зазначив, що Друга світова війна для українського народу мала не лише трагічний вимір, водночас вона була сповнена героїзмом і самопожертвою.
«На різних фронтах воювали з нацистами майже триста тисяч черкащан, понад тринадцять тисяч – були бійцями партизанських загонів. Дякую кожному (а особливо молоді), хто сьогодні переймається тим, щоб не було невідомих. І кожен щоб, нарешті, дізнався, де загинули й спочиватимуть їхні рідні», – наголосив Сергій Тулуб.
Із вдячністю пригадав голова ОДА і тисячі воїнів та партизанів – представників багатьох народів колишнього Радянського Союзу, які загинули визволяючи Черкащину. Серед них Герої Радянського Союзу: росіянин Олексій Суриков, білорус Микола Козловський, грузин Вахтанг Чиковані, казах Тимірбек Ібрагімов.
Потому на виконання Указу Президента України, Сергій Тулуб і голова обласної ради Валерій Черняк вручили орден Княгині Ольги III ступеня Марії Олефір, голові ради первинної ветеранської організації села Шевченкового Звенигородського району й орден Богдана Хмельницького III ступеня Павлові Павликові, учаснику бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни.
Сертифікат на отримання квартири Сергій Борисович передав ветеранові війни, інвалідові І групи Миколі Бондареву, а ключі від автомобілів отримали ветерани війни Микола Чепурний, Федір Сегеденко, Олексій Соломка, Микола Олійник, Микола Краса.
Крім того, ветерани отримали 45 путівок до санаторію «Ізумруд» (м. Севастополь), цінні подарунки від голови обласної державної адміністрації й почесні грамоти обласної ради.
Після завершення урочистої частини, на ветеранів чекав музичний дарунок –
святкова концертна програма «З Перемогою в серці!».
Фотоновини
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У переддень 67-ї річниці Перемоги, ветерани пригадували героїчне минуле "