Подробно
Сергій Тулуб: «Ми не очікуємо свят. Турбота про ветеранів – серед основних пріоритетів роботи влади»Украина, Черкассы и область | Местные новости | 07-05-2012 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() «Як сказав Президент України Віктор Янукович, кожен рік – це рік ветерана. Тож робота проводиться не тільки напередодні свята, а продовж усього року. Ми проводимо зустрічі з ветеранами, представниками громадських організацій щоб дізнатися що їх сьогодні турбує, в чому мають потребу, чим можемо їм допомогти. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Сергій Тулуб: «Ми не очікуємо свят. Турбота про ветеранів – серед основних пріоритетів роботи влади»"