![Завдяки участі у Всеукраїнському суботнику в Чорнобаї з’явилася Алея материнської надії, а в Драбові – Алея щасливого дитинства](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/669.jpg)
Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко відвідав Чорнобай та Драбів, де, зокрема, спільно з керівництвом і представниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та районних і селищних рад, а також місцевими медиками, взяв участь у проведенні суботнику та акції «За чисте довкілля». Ці заходи відбулися у рамках Всеукраїнського суботника на виконання рішення засідання Кабінету Міністрів України та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба.
В обох районних центрах на території лікарень було висаджено алеї туї. Це – вічнозелені хвойні дерева, які, до того ж, мають багато корисних властивостей і для надання ландшафту краси, і для здоров’я людей. Ці дерева – джерело фітонцидів, що активно протидіють зі спорами різноманітних грибків і бактерій. А, скажімо, завдяки вмісту ефірних олій, туя допомагає боротися зі стресами і втомою, сприяє концентрації уваги.
Учасники суботнику швидко вправилися з посадкою двох десятків молодих дерев. Прикметно, що чорнобаївські медики назвали висаджену алею «Алеєю материнської надії». Як пояснила завідуюча акушерським відділенням Чорнобаївської ЦРЛ, депутат районної ради Тетяна Ведмідь, проведення Всеукраїнського суботника співпало в часі з відзначенням Міжнародного дня акушерки, котрий нинішнього року вперше офіційно відзначається в Україні. За словами Тетяни Григорівни із народженням малюків у районі все гаразд. Торік на світ з’явилося 395 маленьких чорнобаївчан, та й нинішнього року кількість зареєстрованих вагітних жінок не поступається минулорічній. Цікаво, що до акушерського відділення лелеки зачастили із подвійними подарунками, лише останнього місяця тут народилося три пари близнят та двійнят, а ще кілька родин чекають на таке ж поповнення.
Заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко на запрошення Тетяни Ведмідь відвідав акушерське відділення, де поспілкувався із його працівниками та породіллями. Молоді мами щиро дякували і представникам влади, і лікарям та й іншим працівникам акушерського відділення за створені в ньому належні умови перебування, а також за якісну медичну допомогу.
Олексій Іванович привітав акушерок із їх професійним святом, відзначивши, що вони виконують найкращу людську місію – допомагають з’являтися на світ новому життю. Він зауважив, що в стінах відділення успішно приймаються навіть складні пологи і що до його фахівців за допомогою звертаються пацієнтки і з сусідніх районів, та побажав всім успіху на майбутнє.
Від імені своїх колег Тетяна Ведмідь подякувала керівництву області та району за ту постійну допомогу, яка системно надається як акушерському відділенню, так і районній лікарні.
– Я знаю, що лікарні вкрай необхідний сучасний рентген – апарат, і ми працюємо над вирішенням цієї проблеми, – підкреслив Олексій Іванович.
А місцеві медики, користуючись нагодою, просили заступника голови облдержадміністрації посприяти у вирішенні ряду інших нагальних питань – лікарні потрібні нові кардіограф та автоклав…
У смт Драбів Олексій Головко спільно з головою РДА Володимиром Бутом взяли участь у посадці «Алеї щасливого дитинства». Цю акцію спільно з представниками районної влади також проводили працівники охорони здоров’я центральної районної лікарні.
– Ми хочемо, щоб на Драбівщині народжувалося більше немовлят, адже діти – це наше майбутнє, майбутнє всього району. Саме тому ми вирішили назвати цей міні-парк із вічно-зелених дерев туї «Алеєю щасливого дитинства», – пояснили журналістам місцеві медики.
А голова райдержадміністрації Володимир Бут додав, що сьогоднішня акція носить більш публічний характер, а роботи щодо озеленення та благоустрою населених пунктів Драбівщини тривають вже близько місяця. Зокрема, впорядковуються братські могили, пам’ятники, монументи та стели воїнів-визволителів, території кладовищ. Прибираються також дитячі та спортивні майданчики, прибудинкові території, парки, сквери, створюються нові зелені зони, очищуються водні джерела.
Єдиною проблемою, яку поки що не вдається вирішити в районі, залишаються погані дороги. І не лише місцеві, а й державної власності. На їх ремонт планується виділення певної суми коштів як з Державного, так і місцевих бюджетів, зокрема, й за рахунок коштів, які поповнюватимуть місцеві бюджети при виконанні соціальних угод між товаровиробниками і сільськими радами.
Олексій Головко та Володимир Бут відвідали акушерське відділення Драбівської районної лікарні.
Заступник голови облдержадміністрації привітав працівників відділення з Міжнародним днем акушерки та вручив подарунки безпосередньо для його персоналу та набори для породіль. Він побажав драбівчанам, аби в районі народжувалося більше дітей, адже за цим показником вони відстають від сусідів-чорнобаївців.
Тим часом, і в Чорнобаї, і в Драбові продовжують готуватися до відзначення Дня Перемоги. Аби як годиться зустріти це величне свято і оточити належною увагою кожного воїна-фронтовика.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Завдяки участі у Всеукраїнському суботнику в Чорнобаї з’явилася Алея материнської надії, а в Драбові – Алея щасливого дитинства"