Весняно-польові роботи на Черкащині виходять на фінішну пряму. Про це під час обласної селекторної наради заявив заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко. Нарада відбулася за участі начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадима Рудишина, заступників голів райдержадміністрацій, начальників управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій.
– У цілому, весняно-польові роботи в області здійснюються організовано і відповідно до агротехнічних строків. Проте не у всіх районах до виконання поставлених завдань віднеслись з однаковою відповідальністю. Темпи посівної кампанії, проведення другого підживлення озимих культур, інших необхідних агротехнічних заходів у ряді районів станом на 3 травня ц.р. недостатні, – зазначив заступник голови облдержадміністрації.
Першочерговим завданням на сьогодні Олексій Головко назвав завершення посіву ярих культур в оптимальні строки.
– Для виробництва запланованих обсягів рослинницької продукції необхідно організувати роботу так, щоб кожен гектар посіву перебував під постійним контролем фахівців, – підкреслив заступник голови облдержадміністрації. – Саме тому вкрай важливо, аби в кожному районі своєчасно і в запланованому обсязі було завершено посів ярих зернових та технічних культур, кукурудзи на силос та інші кормові культури. Адже ми взяли на себе високі зобов’язання не лише з розвитку рослинницької галузі, а й плануємо поступово нарощувати виробництво тваринницької продукції.
Олексій Іванович також загострив увагу учасників селекторної наради на необхідності завершення укладання соціальних угод між сільгосптоваровиробниками та сільськими громадами, спрямованих на розвиток інфраструктури населених пунктів області. З ініціативи депутата обласної ради, Героя України Геннадія Бобова, підтриманій головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом та оприлюдненій під час семінару «Науково-організаційні основи проведення весняно-польових робіт в агропромисловому комплексі Черкаської області 2012 року», сільгоспвиробникам було запропоновано в рамках виконання соціальних угод виділяти до сільських бюджетів кошти в розмірі 100 грн. за 1 га орендованої землі.
Станом на 3 травня вже укладено 862 угоди (53% сільгоптоваровиробників) на суму понад 32 млн.грн., поставлено завдання щодо активізації цієї роботи.
Окремо наголошувалося і на виконання завдань з нарощування поголів’я корів.
Під час селекторної наради було заслухано оперативні звіти заступників голів райдержадміністрацій зі всіх районів області із зазначених питань та детально проаналізовано ситуацію в кожному районі.
Як запевнили представники районів, весняно-польові роботи буде завершено в повному обсязі та із дотриманням запланованих строків – до 9 травня ц.р.
Заступник голови облдержадміністрації Олексій Головко повідомив, що після святкування Дня Перемоги, в облдержадміністрації буде заслухано звіти заступників голів райдержадміністрацій та начальників сільгоспуправлінь із виконання завдань, які стосуються розвитку тваринницької галузі в регіонах.
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Весняно-польові роботи на Черкащині виходять на фінішну пряму"