Колонка редактора
За висновком Міністерства інфраструктури, Черкащина – на другому місці в Україні по жахливості стану доріг. Міністерські клерки констатують: 53 відсотки доріг області – у нікчемному стані, гірша ситуація тільки на Миколаївщині. Експерти співставляють ціни на комунальні послуги у обласних центрах держави – і знову "наші" відзначились: середня вартість послуг комунальників вища ніж у Черкасах – тільки у офіційній і неофіційній столицях, Києві й Донецьку. Та й то – у Донецьку дорожче тільки на дві копійки. Цікаво, що при цьому рівень зарплат у Черкасах – аж ніяк не вищий, аніж у елітному Києві й у шахтарському Донецьку...
Ви думаєте, обласні й міські чиновники засмучені тим, що на вершинах антирейтингів – території, де вони "покращують життя вже сьогодні"? Помиляєтеся! Обляпаний фарбою пам’ятник Леніну – і той більше хвилює багатьох із них. До 9 травня планують встановити помпезний "фейсвол" із зображенням Героїв Радянського Союзу та влаштувати масштабну історичну реконструкцію – затівають відтворення сцени форсування Дніпра просто у міському мікрорайоні Митниця. Вдосталь накупили улюблених китайських петард для салютів, тепер шукають, де роздобути декілька тисяч холостих патронів, які дадуть бійцям випуляти в повітря. Стрілятимуть прикордонники з Оршанця – останньої боєздатної військової частини на території області. Ще зовсім недавно на високому рівні залишалася бойова підготовка уманських ракетників, але нині Міноборони навіть у офіційних прес-релізах скаржиться на те, що виїхати б на навчання – то бензину немає! А про інших – то й говорити немає чого, бо там, де в Черкасах танкова дивізія дислокувалася, нині тільки собаки бродячі бігають, а де золотоніські ракетники "оборону неба тримали" – там безхатьки останній металобрухт виколупують...
Армія гине без війни, а можновладці знову переймаються лише шоу-програмами на тему перемоги, отриманої не ними 67 років тому. І не біда, що більшість з тих, хто прийде цьогоріч на парад, дзеленчатимуть лише ювілейними медальками і значками, бо на фронті їх і близько не було. Знову, мабуть, прийде і пів міськвиконкому у "фронтових" гімнастерках з китайського сукна – як вже торік приходили. А справжніх ветеранів знову буде обмаль – бо їх і так все менше, а ще комусь здоров’я не дозволяє, а комусь просто не хочеться дивитися на тих, хто згадує про ветеранів лише перед 9 травня...
Найвище наше керівництво зопалу пообіцяло було Росії підтримати її у запланованому масштабному святкуванні 200-річччя перемоги над французами Наполеона у 1812 році. Цікаво, якщо буде відповідне розпорядження Віктора Федоровича, чи одягнуться міськвиконком з обладміністрацією у гусарські ментики і "трєуголки" з пір’ям? Уявляєте, як велично вигляділа б кавалькада чиновників у блискучих аксельбантах з еполетами, верхи на останніх ще живих тролейбусах Черкас?
Та треба вшановувати Перемогу 45-го! Зрештою, тоді нашу країну врятували від тирана Гітлера, хоча й залишили під тираном Сталіним. Проте вшановувати ветеранів треба не так феєрверками, як достойною адресною допомогою останнім живим – тим, хто здолав фашизм, а нині не може здолати бідність! І дуже хочеться, щоб у серпні, який теж не за горами, нарешті достойно святкували Незалежність держави, ювілей якої торік одні проігнорували, інші зневажили, ба навіть слова з державного гімну викидаючи на свій розсуд... 9 травня з центральної площі Черкас заберуть велике яйце-писанку, встановлене у страсну п’ятницю перед Пасхою. Її заберуть для всеукраїнського параду таких самих яєць-писанок до... Дня Незалежності. Ви можете знайти у цьому логіку? Логіка – не в моді...
Источник: Громадсько-політичне видання "Прес-Центр" | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Чи можна рейтинги парадами підняти?"