www.kyivstar.ua - Последние новости Все регионы

www.kyivstar.ua - Последние новости Все регионы : Новости за 7 дней

Все регионы | Украина
Местные новости | Акции и скидки | Объявления | Афиша | Пресс-релизы | Бизнес | Политика | Спорт | Наука | Технологии | Здоровье | Досуг | Помогите детям!
Все регионы : Последние новости
Лента вестей

Київстар збільшив покриття 4G у Волинській та Житомирській області

Опубликовано: Оксана Станишевская

Ще 94 тисячі мешканців 402 населених пунктів України зможуть користуватись швидкісним мобільним інтернетом
Київстар збільшив покриття 4G мережі у Волинській та Житомирській областях і підключив до нових технологій зв’язку ще 402 населених пункти.

 

Київстар: попит на Big Data сервіси зростає

Опубликовано: Оксана Станишевская

За шість місяців* 2020 року серед бізнес-клієнтів у 2 рази виріс попит на сервіси Big Data**. Найбільш запитуваними є послуги, за допомогою яких компанії можуть точніше визначити цільову аудиторію та її потреби, будувати комунікацію з клієнтами, підбирати ефективні маркетингові інструменти для просування і багато іншого.

 

Понад 5 мільярдів хвилин і 32 тисячі терабайтів: як українці святкували Новий рік та Різдво

Опубликовано: Оксана Станишевская

Інтернет-трафік у мережі «Київстар» під час новорічних і Різдвяних свят зріс майже на 30% у порівнянні з минулим роком. Обсяги трафіку “домашнього телебачення” зросли на 160%.

 

«Розумний» облік: результати пілотного проєкту Київстар з Херсонводоканалом

Опубликовано: Оксана Станишевская

Реалізований проєкт з Херсонським водоканалом на базі технології NB-IoT дозволив в тестовому режимі вести автоматизований збір, облік і обробку даних з датчиків подачі води в багатоквартирних будинках міста Херсон.

 

Київстар запровадив цифровий графічний підпис для обслуговування абонентів

Опубликовано: Оксана Станишевская

Впровадження графічного підпису – це можливість пришвидшити обслуговування, а ще екологічний спосіб документообігу, адже не потребує використання паперу.

Київстар першим серед телеком-операторів України впровадив для обслуговування абонентів цифровий графічний підпис документів.

 

Тариф «Дзвінки для батьків» знову можна підключити залишаючись вдома

Опубликовано: Оксана Станишевская

Абоненти Київстар старшого віку можуть перейти на контрактний тариф без інтернету «Дзвінки для батьків» без підписання договору у фірмовому магазині компанії. Відсьогодні та до 24 січня включно, на час посилення карантинних заходів, оператор робить підключення тарифу доступним через довідковий центр за номером 466.

 

ЗАВДЯКИ АБОНЕНТАМ КИЇВСТАР ЗІБРАНО ПОНАД 6 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ІНІЦІАТИВИ «ДИТЯЧА НАДІЯ»

Опубликовано: Оксана Станишевская

Збори для спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча надія» перетнули суму у 6 мільйонів гривень.

 

Київстар підключив до 4G ще 400 населених пунктів

Опубликовано: Оксана Станишевская

В останні дні 2020 року Київстар збільшив територію доступу до швидкісного мобільного інтернету в 16 областях України. Для цього оператор встановив 48 базових станцій на частотах 900 МГц
Територія покриття 4G/LTE мережі Київстар збільшилась у 400 населених пунктах, де проживає 178 тисяч людей.

 

Що дивилися українці на платформі «Київстар ТБ» у 2020 році

Опубликовано: Оксана Станишевская

По завершенні 2020 року, Київстар та 1+1 media підводять підсумки, який контент був найпопулярнішим на платформі онлайн-телебачення «Київстар ТБ».
За даними аналітиків платформи, найбільш популярними є національні телеканали загального інтересу: 59, 64% від загальної кількості телеканалів на платформі.

 

Київстар збільшив покриття 4G у Полтавській, Чернівецькій, Чернігівській і Харківській областях

Опубликовано: Оксана Станишевская

Мешканці ще 578 населених пунктів зустрінуть Новорічні свята із швидкісним мобільним інтернетом від Київстар
Територія покриття 4G/LTE збільшилась у Полтавській, Чернівецькій, Чернігівської та Харківській областях у 578 населених пунктах, де проживає 174 тисячі людей.

 

Київстар отримав одну з найпрестижніших премій Європи в галузі комунікацій

Опубликовано: Оксана Станишевская

Проєкт мобільного оператора "Смартфон для батьків" отримав перемогу у номінації "Telecommunications" та став фіналістом у категорії "Change Communications" міжнародної премії European Excellence Awards 2020.

 

Найбільший мобільний оператор України розповів про свої досягнення за 23 роки роботи

Опубликовано: Оксана Станишевская

23 роки тому пролунав перший дзвінок у мережі «Київстар». За час своєї діяльності телеком оператор залучив понад 5, 4 мільярди доларів інвестицій у телеком галузь України та сплатив до держбюджету податків і зборів на загальну суму 70 мільярдів грн.

 

Київстар запустив 4G на частотах 900 МГц у всіх областях України

Опубликовано: Оксана Станишевская

Київстар запустив 4G інтернет у діапазоні 900 МГц у Донецькій та Луганській області, де нещодавно завершив рефармінг – перерозподіл частот між операторами та переналаштування обладнання.

 

Абоненти Київстар отримуватимуть знижку при оплаті електронних книг на сайті Yakaboo з мобільного рахунку

Опубликовано: Оксана Станишевская

З 18 листопада до 3 грудня 2020 року абоненти Київстар зможуть сплатити електронні та аудіо книги мобільними грошима на сайті yakaboo.ua та з промокодом KS2020Y отримати знижку 50 грн на покупку одним чеком від 250 грн.

 

Київстар та Global Office “прокачають” навички підприємництва в українських підлітків

Опубликовано: Оксана Станишевская

Понад 600 школярів з різних куточків України отримають нові знання й навички у сфері інновацій та підприємництва в рамках ініціативи “Dreaming Big with Kyivstar”, а топ-менеджери Київстар стануть лекторами проєкту.

 

Абоненти Київстар допомогли придбати медичне обладнання для Інституту Амосова

Опубликовано: Оксана Станишевская

До Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова передано обладнання, придбане в рамках спільної ініціативи Київстар та Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча надія»
Завдяки благодійним СМС-повідомленням абонентів мобільного оператора для відділення рентген-ендоваскулярних методів лікування вроджених та набутих вад придбали новий датчик черезстравохідного дослідження до УЗД апарату.

 

Київстар збільшив покриття 4G у Дніпропетровській і Харківській областях

Опубликовано: Оксана Станишевская

У зону покриття високошвидкісного мобільного інтернету увійшли ще 235 населених пунктів, де проживає 72 тисячі людей
Мобільний зв’язок 4G став доступним у селах Біляївка, Волохів Яр, Губарівка, Дворічна, Сахновщина, Старовірівка (Харківської), Василівка, Водяне, Златоустівка, Миролюбівка, Новокалинівка, Новоолександрівка, Павлопілля (Харківської).

 

Київстар запускає програму дистанційного обміну телефонів

Опубликовано: Оксана Станишевская

Тепер можна оцінити свій телефон та оформити заявку на його обмін, не відвідуючи магазин. На даний момент подібний формат обміну можна реалізувати лише в роздрібній мережі Київстар.

 

Київстар впровадив унікальний для України сервіс блокування SMS із фішингових ресурсів

Опубликовано: Оксана Станишевская

Київстар розробив та впровадив нову послугу для протидії кібершахрайству, аналогів якій немає в Україні – «Захист альфанумеричних імен». Це сервіс для бізнес-клієнтів, за допомогою якого виявляються та блокуються SMS-повідомлення з фішингових ресурсів .

 

Зв’язок 4G з’явився у селах Сумської області

Опубликовано: Оксана Станишевская

Київстар запустив мережі високошвидкісної передачі даних 4G (LTE) у 182 селах Сумської області.
Мобільний зв’язок на мережах четвертого покоління став доступним у селах Анастасівка, Боромля, Волошнівка, Ворожба, Литвиновичі, Мала Павлівка, Мезенівка, Піски, Червоне, Юнаківка, та ін.

 

Платіть лише 10 злотих за перекази з Польщі

Опубликовано: Оксана Станишевская

Хочете відправити кошти з Польщі до України?З 1 жовтня по 31 грудня 2020 плата за переказ лише 10 Злотих за кожну транзакцію, відправлену з пунктів Poczta Polska в Україну, незалежно від суми.

 

Microsoft Україна – технологічний партнер Big Data School 5.0 від Київстар

Опубликовано: Natalyg

Київстар проводить Big Data School вперше за підтримки технологічного партнера - Microsoft Україна. Завдяки цьому студенти зможуть не тільки повчитися у експертів в області Big Data , яким присвоєно статус Most Valuable Professional (MVP) від корпорації Microsoft, але і попрацювати в хмарному середовищі із інструментами Azure.

 

Київстар включив 4G-зв’язок на частотах 900 МГц у 75 населених пунктах Київської області

Опубликовано: Оксана Станишевская

Завдяки будівництву мережі 4G, можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету отримали ще 14 тисяч мешканців невеликих населених пунктів
Київстар продовжує розвиток зв’язку 4G у невеликих населених пунктах.

 

Тарифи Київстар: вдвічі більше послуг без зміни вартості

Опубликовано: Оксана Станишевская

Сьогодні Київстар презентує оновлені умови тарифів передплати «Спілкування без меж», «Розваги без меж» та «Відео без меж»: з вдвічі більшою кількістю мегабайтів інтернету та хвилин для дзвінків на інші мережі.

 

Київстар запустив послугу страхування в партнерстві з УкрФінСервіс

Опубликовано: Оксана Станишевская

У рамках партнерства з УкрФінСервіс, маркетплейсом для страхових компаній, мобільний оператор Київстар запустив нову послугу для абонентів передплаченого зв'язку - оплату страхового поліса з мобільного рахунку.

 

Київстар збільшив покриття 4G на Хмельниччині

Опубликовано: Оксана Станишевская

Завдяки можливості розвивати 4G на частотах 900 МГц мобільний оператор покращив покриття у 80 населених пунктах, де проживає 29 тисяч людей
Швидкісний мобільний інтернет від національного оператора Київстар з’явився у 80 населених пунктах у Віньковецькому, Дунаєвецькому, Новоушицькому, Старокостянтинівському, Волочиському, Летичівському районах Хмельницької області.

 

Київстар збільшив покриття 4G на Хмельниччині

Опубликовано: Anonymous

Завдяки можливості розвивати 4G на частотах 900 МГц мобільний оператор покращив покриття у 80 населених пунктах, де проживає 29 тисяч людей
Швидкісний мобільний інтернет від національного оператора Київстар з’явився у 80 населених пунктах у Віньковецькому, Дунаєвецькому, Новоушицькому, Старокостянтинівському, Волочиському, Летичівському районах Хмельницької області.

 

Что смотрели украинцы в первом полугодии 2020: данные «Киевстар ТВ»

Опубликовано: sveta_rsg

Компании Киевстар и 1+1 media информируют о результатах работы платформы «Киевстар ТВ» за первое полугодие 2020 г.: увеличение активности на 35%, всплеск зрительского интереса в апреле и выбор в пользу национальных каналов.

 

КИЕВСТАР ПЕРЕДАЛ ПОЧТИ 7 ТЫСЯЧ ЗАЩИТНЫХ КОСТЮМОВ В БОЛЬНИЦЫ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ

Опубликовано: sveta_rsg

Компания Киевстар предоставила средства на закупку 6851 защитных костюмов для медицинских работников, которые уже 5 месяцев находятся на передовой борьбы с COVID-19. Проект осуществляется в партнерстве с благотворительным фондом «Твоя опора», с которым мобильный оператор имеет опыт многолетнего сотрудничества.

 

Київстар у 2 кварталі 2020: допомога суспільству, будівництво мереж 4G, більше послуг для клієнтів

Опубликовано: sveta_rsg

У складний час карантину та епідемії коронавірусу, Київстар зосередився на розвитку цифрових сервісів, які допомагають абонентам краще адаптуватись до роботи, навчання і спілкування в нових умовах.

 
Календарь
Новых вестей сегодня: 13
Новых вестей вчера: 62

Сегодня | 7 дней | 30 дней

<<

Январь 2021

Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Комментарии

IT сервисы Google Cloud для рядового сотрудника от Wise IT

Наталушко. 31-10-2020 04:47
На заметку! Полезная статья как обезопасить личные данные в интернете. Актуально, как никогда ранее. Имхо. ...

Человек-легенда Лев Абрамович Наймарк

Андрей Александрович Снежин. 23-10-2020 17:24
Я бывший ученик Льва Абрамовича Наймарка. Благодаря ему я успешно поступил в Харьковский авиационный институт, успешно его окончил. Работал в авиации в г. Ульяновске на АО "Авиастаре - СП", бывший УАПК. ...

DINERO підсумовує результати року

Тимофій. 16-01-2020 15:17
Стабільне положення команії Дінеро на ринку МФО красномовно підтверджує 2 аспекти: по-перше, що банківські методи підходу до кредитування фізичних осіб віджили себе, і їх однозначно потрібно змінювати. ...

Після голкотерапії люди стають сильнішими

Анна. 06-10-2019 21:22
надайте контактні дані Марії Миськів. ...

Виденье компании и задачи «SmartCardGroup» на 2015-2016г

Elena. 03-09-2019 08:35
В каком сейчас состоянии смарт контракт по универсальной топливной карте и какие региона покрытия и страна . ...

Директор спортивной школы «Спартак» Александр Нерубальщук: «Очень верю, что кто-то из наших пробьется на Олимпиаду-2012»

Володимир. 27-05-2019 06:06
Мені Олександр Васильович також проклав шлях до спорту. Він залучив мене до плавального басейну, коли я зовсім не міг триматися на воді. За пів- року я здобув юнацкий розряд, А поступово доплив до кандидата у майстри. ...

ЖК Signature - лучшее место для жилья по мнению экспертов

Ярослав Сэмусен. 08-04-2019 18:34
Кстати согласен, есть на что посмотреть в этом элитном жилом комплексе. Нашёл не давно их сайт Signature.ua , чтобы подробнее ознакомится с тем, что они из себя представляют. ...

При горздраве работает "горячая линия"

Игорь Таракановский. 02-03-2019 10:14
Зачем такая "Горячая линия" по которой нельзя дозвониться выходные? . ...

Пікассо плював на Ольгу, а Ольга - на Україну...

Віра Середа. 09-11-2018 18:25
Дивно, що в своєму куцому відгуку науковий співробітник Інституту літератури рекомендує написати романи про українських артисток, зокрема, про Марію Заньковецьку (уже є такий Володимира Корнійчука) чи Соломію Крушельницьку (авторка твору Валерія Врублевська). ...

На залізничних вокзалах Знам’янка та Олександрія з’явилася нова послуга для пасажирів

Виктор. 24-03-2018 00:26
Автобусные билеты в ж / д кассах однозначно будут удобны для многих пассажиров которые не знают, что лучше заказывать билеты заранее онлайн на басфоре. . ...

Лучшие источники
Что такое ВсеВести.com?

ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее...

Подписаться на эту страницу

RSS
RSS Google
RSS Yandex

Погода Все регионыКурсы валют

Курсы валютО проекте | Контакты | Реклама на сайте | Карта сайта