![Засідання колегії Донецької облдержадміністрації відбулося у Харцизьку](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/34971/big_1.jpg)
Сьогодні у Харцизьку відбулося виїзне засідання колегії облдержадміністрації, яке очолив Губернатор Донецької області Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Участь в роботі колегії також взяли голова Донецької обласної ради Андрій ФЕДОРУК, заступники голови Донецької облдержадміністрації Вадим ФОМІН, Олександр ФОМЕНКО та Валерій ЛУКАШЕНКО, керівництво органів місцевого самоврядування міст і районів області.
Відкриваючи засідання, глава регіону зазначив: «Наша задача, відновити довіру суспільства до державної політики, спрямованої на поліпшення життя громадян». Зокрема, Андрій ШИШАЦЬКИЙ наголосив, що в цьому році прийнято соціально орієнтований бюджет, 95% якого - це саме інвестиції в якість життя людей.
Також в ході засідання його учасниками були розглянуті питання щодо підсумків виконання Плану заходів із створення життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями «Безбар'єрна Донеччина» в 2011 році, а також про перспективні плани роботи в галузі забезпечення належних умов для життєдіяльності маломобільних груп населення. З інформацією з цього питання виступив начальник управління містобудування та архітектури Донецької облдержадміністрації Володимир КУЗЬМЕНКО, який зазначив, що протягом минулого року на Донеччині було обладнано елементами доступності 644 об'єкта житлово-громадського призначення, з них на 326 об'єктах забезпечено вільний доступ для осіб, які пересуваються на візках.
Другим питанням, що було розглянуто на колегії стало влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання. Про роботу в цьому напрямку розповіла начальник Служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації Віра САГАЙДАК. Зокрема, вона наголосила, що усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є пріоритетною формою їх влаштування до сімейних форм виховання. Системна і послідовна робота служб у справах дітей сприяла тому, що національне усиновлення в області більш, ніж вдвічі, перевищує іноземне. Станом на 31.12.2011 в області усиновлено 400 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 270 – національне усиновлення, 130 – іноземне, що є кращим показником в Україні.
Перед початком засідання його учасники відвідали харцизький Центр соціальної та фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, а також пам'ятник А.П. Чехову, який відкрили нещодавно у Харцизьку в сквері на Привокзальній площі. Авторами пам'ятника є скульптор А. Шамарін, архітектор М. Піддубний.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Засідання колегії Донецької облдержадміністрації відбулося у Харцизьку"