![Тетяна Прітченко: «Новий час вимагає нових соціальних стандартів»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/365.jpg)
14 березня заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко взяла участь у телепрограмі ОДТРК «Актуальне інтерв’ю». Тема розмови безпосередньо стосувалася реалізації на Черкащині соціальних ініціатив Глави держави Віктора Януковича.
Тетяна Прітченко наголосила, що завдання, поставлені Президентом України, спрямовані, перш за все, на продовження забезпечення реалізації задекларованих реформ, зокрема, соціальної сфери та об’єднують чотири головні складові.
– Це – дієвий крок до підвищення соціальних стандартів. Президент України намагається реалізувати конституційне право на соціальне забезпечення тих громадян, котрі дійсно потребують цього, і позбавлення пільг тих, хто їх не потребує, – підкреслила Тетяна Федорівна. – Особливу увагу буде приділено людям пенсійного віку, громадянам, котрі мають обмежені можливості, багатодітним родинам, зокрема, тим, які потрапили в складні життєві обставини, захисту прав дітей.
Вона додала, що Глава держави одним із найголовніших завдань ставить вирішення проблем дітей-сиріт, вимагаючи, щоб кожен обділений долею юний громадянин України отримав би змогу зростати в сімейних формах виховання.
– На Черкащині 80% дітей всиновлені, чи перебувають під опікою родин, у прийомних родинах чи будинках сімейного типу (це один з найкращих показників у державі), проте в інтернатних закладах ще залишається п’ята частина посиротілих дітей. Половина з них, на превеликий жаль, не можуть бути передані на виховання в родини через складні медичні діагнози, однак решта – можуть і повинні бути усиновлені, – зазначила заступник голови облдержадміністрації.
За її словами, в області виконуються президентські завдання щодо належної підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-афганців, потерпілих-чорнобильців та налагоджено дієву співпрацю між облдержадміністрацією, обласною радою і найактивнішими громадськими організаціями, які об’єднують черкащан, віднесених до таких категорій. Традиційними стали предметні зустрічі голови облдержадміністрації Сергія Тулуба з активістами – представниками цих громадських об’єднань. Під час таких заходів їх учасники порушують перед керівництвом області актуальні питання, відкрито обговорюють їх та спільно шукають шляхи вирішення. Внаслідок таких зустрічей очільником області Сергієм Тулубом надано ряд конкретних завдань керівникам відповідних структурних підрозділів, чимало з них вдалося вирішити досить оперативно.
На часі – й ініціатива Президента України Віктора Януковича щодо вирішення житлової проблеми громадян. Це, звісно, непросте питання, проте певні кроки щодо його виконання в області вже здійснюються. Зокрема, це стосується й внесення змін до Регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла у Черкаській області на 2010-2017 роки (Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів: населення (40 відсотків від загальних обсягів фінансування); Державного бюджету (30 відсотків); місцевих бюджетів та інших джерел, незаборонених чинним законодавством (30 відсотків від загальних обсягів фінансування).
Управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Тетяна Прітченко: «Новий час вимагає нових соціальних стандартів»"