![Андрій ШИШАЦЬКИЙ: «Довіру людей потрібно заробити конкретними справами»](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/34431/podpisanie_big.jpg)
У 2012 році в Україні стартувала реформа місцевого самоврядування. Її мета - ввести механізми участі громадян в прийнятті рішень, і найголовніше - надати місцевим громадам реальні важелі впливу на державну політику.
Побудувати максимально ефективний апарат регулювання та вирішення на місцях всіх найважливіших питань, що стосуються різних сфер життя громади - це завдання, яке поставив Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ.
«Саме на нас лежить відповідальність в успішній реалізації реформи на місцях. Ми повинні бути готові до змін і повинні в районах, містах і селах регіону роз'яснювати їх значимість»- про це заявив губернатор Донецької області Андрій ШИШАЦЬКИЙ в ході інформаційно-методичного семінару «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення в 2012 році», який відбувся 12 березня.
В ході семінару голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ, голова Донецької обласної ради Андрій ФЕДОРУК та глава Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Сергій МАЛІКОВ підписали 3-х сторони угоду про співпрацю. «Мета цієї угоди - надати нового імпульсу розвитку органам місцевого самоврядування в Україні шляхом об'єднання зусиль і створення умов для взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на принципах соціального партнерства, відкритості та прозорості. Це особливо важливо зараз, коли Президент України ініціював реформування соціальної сфери. У здійсненні цих реформ серйозні завдання ставляться перед органами влади на місцях - від облдержадміністрації та облради - до районних рад та міських виконавчих комітетів.
На недавньому розширеному засіданні Кабміну Президент України сказав, що необхідно повернути довіру людей до влади. Андрій ШИШАЦЬКИЙ упевнений: «Довіру людей потрібно заробити конкретними справами».
В угоді, яка передбачає розвиток партнерських відносин, і координацію співпраці між Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Донецької області, враховані всі напрямки, здатні консолідувати інтереси державного управління та місцевого самоврядування на регіональному рівні. Це допоможе зробити роботу влади більш ефективної та соціально орієнтованої, щоб люди дійсно почали відчувати зміни на краще в усіх сферах.
Соціальні ініціативи Президента України дозволять в кінцевому підсумку підвищити ефективність і якість роботи влади на місцях.
У той же час, губернатор області Андрій ШИШАЦЬКИЙ зазначив, що на місцях не завжди діалог влади з громадою можна назвати конструктивним. Десь не вистачає досвіду, десь - терпіння. У прагненні виправдати довіру земляків, «оздоровити» всі сфери життя громади, важливо професійно і грамотно впроваджувати в життя прогресивні реформи, які ініціює Президент. Він висловив упевненість, що підписана Угода буде надійною опорою для органів місцевого самоврядування у вирішенні актуальних питань на місцях, а також допоможе ефективніше налагодити взаємодію центральних органів влади та регіональних».
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Андрій ШИШАЦЬКИЙ: «Довіру людей потрібно заробити конкретними справами»"