![Кам’янському літературно-меморіального музею О.С. Пушкіна і П.І. Чайковського виповнилося 75 років](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/186.jpg)
Кам’янському літературно-меморіального музею О.С. Пушкіна і П.І. Чайковського, що належить до Кам’янського державного історико-культурного заповідника, виповнилося 75 років.
З цієї нагоди 10 лютого у місті Кам’янка, в концертній залі музичної школи імені П.І. Чайковського відбулися урочисті заходи. Працівників закладу привітали заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко, заступник голови обласної ради Василь Касян, голова Кам’янської райдержадміністрації Віталій Архип’юк, голова районної ради Юрій Таран, а також представники інтелігенції району, профспілкові та музейні працівники, громадськість.
Урочисте засідання відкрила директор Кам’янського державного історико-культурного заповідника Галина Таран.
У ході заходу гості вітали працівників та жителів краю, дарували подарунки та дякували колективу за натхненну роботу в справі збереження культурного спадку музею.
Заступник голови облдержадміністрації Тетяна Прітченко вручила співробітникам музею Почесні грамоти облдержадміністрації та цінний подарунок від голови облдержадміністрації, Героя України Сергія Тулуба. Також присутніх привітав та зачитав вітальну адресу від голови Верховної Ради України Володимира Литвина заступник голови обласної ради Василь Касян. Він вручив музейним працівникам Почесні грамоти обласної ради.
Окрім гостей із області з вітальними словами виступили керівники району, які вручили Почесні грамоти працівникам музею за багаторічну, сумлінну працю, значний внесок у збереження музейних цінностей та з нагоди 75-річчя його заснування.
За дорученням Посла Російської Федерації в Україні Михайла Зурабова з привітаннями виступив аташе посольства Сергій Ігнатенко.
Щирі привітання ювілярам цього дня адресували також директор Черкаського обласного художнього музею Ольга Гладун, яка з нагоди свята передала музею друковані збірки для поповнення фонду, та головний лікар обласного онкологічного диспансеру Віктор Парамонов, який подарував колективу оргтехніку.
Впродовж урочистостей звучали музичні твори Петра Чайковського на вірші Олександра Пушкіна у виконанні камерного ансамблю заповідника під керівництвом Таміли Чупак, та камерного хору «Кам’янка» під керівництвом Заслуженого працівника культури Валерія Волкова.
На завершення заходу керівники державного історико-культурного заповідника висловили вдячність та вручили квіти присутнім ветеранам музейної галузі.
Літературно-меморіальний музей О. С. Пушкіна і П. І. Чайковського Кам’янського історико-культурного заповідника завжди залишиться носієм духовності і просвітництва, та ще багато десятиліть вражатиме, захоплюватиме своєю поетично-музичною аурою, даруватиме відвідувачам насолоду і натхнення.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськістю
Кам’янської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Кам’янському літературно-меморіального музею О.С. Пушкіна і П.І. Чайковського виповнилося 75 років"