![У Шполянському районі діють пункти обігріву на період сильних морозів](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/102.jpg)
Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб доручив районним керівникам оперативно встановити додаткові пункти обігріву у кожному населеному пункті у зв’язку з посиленням морозів до 29-33 градусів нижче нуля.
З цього приводу, 28 січня голова Шполянської райдержадміністрації Сергій Струк провів засідання оперативного штабу з реагування на можливі надзвичайні ситуації за участю свого першого заступника Василя Колісника, міського голови Віктора Заскалети, начальника районного відділу МНС Олександра Пластуна, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Капішинського, працівників райавтодору.
Питання порядку денного стосувалося оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з низькою температурою, облаштування пунктів обігріву для громадян, розчистки вулиць та доріг, їх регулярному підсипанню протиожеледевою сумішшю.
Під час засідання проаналізовано стан готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації. Техніка і працівники районного відділу ГУМНС приведені у повну бойову готовність. Розгорнуто пункти обігріву громадян, на місцях працюють командні пункти та пункти управління.
На виконання доручення губернатора цього ж дня у Шполі біля приміщення пожежної частини, в районі залізничного і автомобільного вокзалів районним відділом МНС розгорнуто 3 мобільні пункти обігріву та психологічної допомоги населенню. У цих пунктах буде діяти цілодобове позмінне чергування особового складу відділу ГУМНС в Шполянському районі. Крім обігріву та медичної допомоги, рятувальники проводитимуть із відвідувачами навчання щодо перебування на вулиці під час морозної погоди, навчатимуть населення надавати першу медичну допомогу під час обмороження. Таким чином, всі, хто потребує допомоги, зможуть зігрітися біля «печей-буржуйок», випити чаю і навіть скуштувати каші.
Голова Шполянської райдержадміністрації Сергій Струк доручив відповідним службам і головам виконкомів сільських рад терміново встановити подібні намети у всіх населених пунктах району, організувати роботу з надання гарячої їжі, теплових умов і теплого одягу для людей, які можуть страждати від низьких температур.
Такі заходи, на думку обласного і районного керівництва дозволять попереджати летальні випадки внаслідок переохолодження.
Як зазначено керівництвом району під час роботи комісії, пункти встановлюватимуться із дотриманням всіх правил протипожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм. Їхня діяльність буде припинена після завершення періоду низьких температур.
За інформацією відділу з питань внутрішньої політики,
зв’язків із громадськістю та у справах преси, інформації
апарату Шполянської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У Шполянському районі діють пункти обігріву на період сильних морозів"