![У минулому році кількість звернень громадян на адресу облдержадміністрації скоротилося на 13, 4 %](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/98.jpg)
«Шановний Сергію Борисовичу!
Вдячна Вам за допомогу в ремонті даху над моєю квартирою, що був зірваний бураном. Його відремонтовано спеціалістами управління ЖКГ… Електрику вже відновили.
Ми з внуком (першокласником) щиро Вам дякуємо і бажаємо Вам здоров’я і щастя за Вашу доброту і турботу».
Такий лист отриманий від пенсіонерки Тамари Леонідівни Лісовенко з міста Сміла. Листи такого змісту постійно надходять до облдержадміністрації.
Прості люди дякують голові облдержадміністрації Сергію Тулубу за чуйне ставлення до їхніх проблем, увагу, конкретну допомогу у вирішенні їх проблем.
Одним із центральних питань, яким сьогодні приділяється особлива увага з боку керівництва облдержадміністрації, є розвиток місцевих громад. І з цього питання гр. І.О. Димосюк дякує керівнику області від імені жителів с. Сатанівка Монастирищенського району «за хорошу роботу та турботливе ставлення до громадян». У своєму зверненні заявниця повідомляє, що за час роботи Сергія Борисовича вирішилося багато проблемних питань та покращилось ставлення до людей.
Такі листи отримано також від С.М. Возної з м. Черкаси, Н.С.Побірченко з м. Умань та інших громадян. Ці листи є свідченням особливого ставлення голови облдержадміністрації до простих людей.
Особлива увага приділяється задоволенню потреб інвалідів та учасників війни. Продовжується реалізація порушених у зверненнях питань, спрямованих на покращання медичного, соціального обслуговування. Так, в умовах сурдологічного кабінету обласної лікарні слуховими апаратами забезпечено 485 громадян пільгових категорій, з них 344 ветерани війни. У санаторно-курортних закладах оздоровлено 1540 інвалідів та ветеранів війни.
У 2011 році повністю забезпечено потреби ветеранів війни із зубопротезування. Здійснено безкоштовне зубопротезування 2558 громадянам пільгових категорій на суму 1107,2 тис. грн., у тому числі 516 ветеранів війни – на суму 888,4 тис. грн. За рахунок коштів місцевого бюджету забезпечено електрокардіостимуляторами 12 інвалідів та ветеранів війни.
Продовжена робота щодо задоволення потреб громадян, віднесених до інших пільгових категорій. Від них надійшло 961 звернення, що на 149, або 13,4 % менше, ніж у 2010 році. Найчастіше порушувалися питання соціального захисту, надання матеріальної допомоги, допомоги у лікуванні, перегляду розміру пенсії, забезпечення житлом, спецавтотранспортом.
Забезпечення виконання законних потреб людей – один із пріоритетних напрямків діяльності кожного державного службовця.
За інформацією відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У минулому році кількість звернень громадян на адресу облдержадміністрації скоротилося на 13, 4 %"