![Черкащина активно розвиває туристичну галузь. Вивчається функціонування обласних підприємств громадського харчування та вирішуються питання поліпшення їхньої роботи](http://www.oda.ck.ua/images/news/2012/44.jpg)
Дотримання правил торгівлі, санітарних та технічних норм закладами громадського харчування.
Покращення цінової політики та дотримання закладами громадського харчування стандартів високої якості продукції.
Поліпшення обслуговування відвідувачів.
Такі питання розглядалися на розширеній нараді з керівниками закладів громадського харчування, яку 18 січня провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Рябцев.
У нараді теж узяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, представники облспоживспілки, освітніх закладів і закладів громадського харчування, а також представники ЗМІ.
Першою взяла слово Віра Чиж, головний державний санітарний лікар Черкаської області. На її думку, дотримання необхідних для діяльності закладів громадського харчування норм залежить передусім від керівника, адже його головне завдання саме в тому й полягає, щоб забезпечити умови для дотримання стандартів і проконтролювати виконання їх.
Серед головних проблем закладів громадського харчування, крім невідповідності європейським стандартам, Павло Шпундра, заступник голови державної податкової адміністрації в Черкаській області, називає ще неналежне оформлення на роботу найманих працівників і низьку заробітну плату.
- Хочу звернутися до керівників закладів громадського харчування: подумайте про своїх працівників, адже через Вашу безвідповідальність, люди не мають необхідного соціального захисту, – наголосив Павло Петрович.
Серед іншого, присутніх на нараді фахівців, хвилюв стан готовності закладів громадського харчування до прийому іноземних гостей. Тому Анастасія Скрипченко, завідувачка сектору іміджевої діяльності й розвитку туризму Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин облдержадміністрації, у своєму виступі акцентувала увагу на тісному зв’язку туристичної галузі й закладів громадського харчування. За її словами, далеко не всі ці заклади пристосовані до прийому іноземних туристів. Взяти хоча б таке: назви страв у меню не мають перекладу англійською.
- Зважаючи на досвід інших областей, зазначу, що в більшості випадків їжа для туристів, це не просто щоденна потреба, це, передусім, задоволення. Тому для багатьох мандрівників саме національна кухня є цікавим елементом програми туру і часто взагалі є головною метою подорожі.
За підсумками наради, Сергій Рябцев запропонував вжити таких заходів для поліпшення обслуговування відвідувачів і дотримання правил торгівлі закладами громадського харчування:
Розробити карту туристичних маршрутів області з зазначенням закладів громадського харчування. Створити реєстр закладів громадського харчування, діяльність яких відповідає вимогам торгівлі, санітарним і технічним нормам, стандартам якості продукції, якісного обслуговування відвідувачів тощо.
Організувати та провести навчання (семінари) на базі навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів для підприємств громадського харчування.
Провести конкурс «Кращий за професією» серед працівників підприємств громадського харчування області та започаткувати фестивалі національної кухні.
Здійснити перевірку дотримання закладами громадського харчування трудового законодавства, стандартів високої якості продукції тощо.
Вжити заходи, які сприятимуть проведенню добровільної сертифікації суб’єктами підприємницької діяльності а також мотивуватимуть їх до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України».
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкащина активно розвиває туристичну галузь. Вивчається функціонування обласних підприємств громадського харчування та вирішуються питання поліпшення їхньої роботи"