![Робоча поїздка Юрія БОЙКА](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/31664/big.jpg)
Сьогодні Донецьку область відвідав з робочою поїздкою Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій БОЙКО. Основною метою поїздки стало підведення підсумків роботи вуглевидобувних підприємств за 2011 рік і завдання на майбутній 2012 рік.
Юрій БОЙКО відвідав ОП «Шахта ім. В.М. Бажанова» державного підприємства «Макіїввугілля» (м. Макіївка), де провів нараду щодо проведення аварійно-відбудовних робот по ліквідації наслідків обвалення баштового копру скіпового стовбура № 1, що відбулося 29 липня 2011 року. Також фахівцями обговорювалися деталі графіку відновлення роботи шахти по видобутку вугілля.
Також під головуванням Юрія БОЙКА відбулася нарада в Донецькій вугільній енергетичній компанії (м. Донецьк), де були підведені підсумки роботи вуглевидобувних підприємств за 2011 рік. У зустрічі взяли участь голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ, голова Луганської облдержадміністрації Володимир ПРИСТЮК, представники органів центральної та регіональної виконавчої влади, керівники підприємств по видобутку вугілля, наукових організацій.
Під час наради Міністр енергетики й вугільної промисловості України Юрій БОЙКО сказав наступне: «Покращилася економіка в галузі: ціна вугілля зрівнялася зі світовою. Ми вийшли на світовий рівень цін вугілля й на світовий рівень формування цієї ціни. Я вважаю, це плюс, оскільки ми живемо в ринкових умовах, і далі вже необхідно працювати над собівартістю вугілля. Виросла зарплата у вугільній галузі, приблизно на 30%. Ми вийшли на рівень середньої зарплати вуглярів 5000 грн.
На жаль, у нас були масштабні аварії влітку, які змусили нас по-новому глянути на систему безпеки на шахтах. Аналіз ситуації по техніці безпеки показав: на жаль, були наявні ознаки різкого зниження виконавчої дисципліни.
Ми зробили серйозний крок у наведенні порядку щодо малих шахт, так званих «копанок». Я переконаний, що в найближчі місяці ми забезпечимо всі ці шахти якісним контролем. І в нас не буде з ряду геть виключних випадків, коли гинуть люди, а ми безпомічні, тому що немає навіть договорів у власників шахти зі службою рятувальників».
Для довідки:
С начала текущего года (по состоянию на 27.12.2011) угледобывающими предприятиями области добыто 36,7 млн. тонн угля, что на 5074,4 тыс. тонн больше 2010 года (государственными предприятиями добыто 15,6 млн. тонн, что на 1252,8 тыс. тонн больше 2010 года).
За 26 дней декабря угледобывающими предприятиями области добыто 2640 тыс. тонн угля, что на 197,4 тыс. тонн больше соответствующего периода 2010 года и на 39,6 тыс. тонн больше ноября текущего года (государственными предприятиями добыто 1139,9 тыс. тонн, что на 9,4 тыс. тонн меньше прошлого года и на 6,2 тыс. тонн меньше ноября текущего года).
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Робоча поїздка Юрія БОЙКА"