Подробно
Хто в змозі зупинити шкідливе виробництво у Губинисі?Украина, Днепропетровск и область | Местные новости | 28-12-2011 16:47 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Ми повертаємося до ситуації, яка склалася у селищі Губиниха Новомосковського району. Там уже більше 5-ти років прямісінько біля садиб жителів працює агрофірма, на якій виготовляють компост для вирощування печериць. Як зясували «Новини 11-го каналу», підприємство функціонує без жодних дозволів та забруднює довкілля. Лише після виходу нашого сюжету там ніби-то розпочали процес оформлення документів, втім, шкідливе виробництво не призупинили. Протягом 3-х місяців жодних змін на краще. Підприємство продовжує працювати у відкритий спосіб і травити губинисців. Легше лише тоді, коли вітер дує не в бік хат жителів селища. Сьогодні саме такий день. Відсутності сильного смороду посприяла ще й морозна погода. В інший час, а особливо влітку, дихнути нічим. Марія Ситник, яка живе через дорогу від агрофірми, розповідає: коли ситуацію висвітлили ЗМІ стало трошки краще. Інша сусідка Галина Сердюк ледве стримує сльози на очах. Жінка каже: шкода не стільки себе, скільки дітей та онуків. Окрім задимленості довкола агрофірми, з-за її паркану постійно витікає смердюча рідина. Вона утворюється внаслідок перемішування курячого посліду та соломи. Аби сховати від загалу таку картину, довкола підприємства розвели буряни, зокрема, амброзію. Крім того, тривалі скарги людей, що живуть поруч з виробництвом, посіяли розбрат серед губинисців. Адже деякі жителі селища працюють на цій агрофірмі. За спостереженнями губинисців, за парканом підприємства розгорнули масштабне будівництво. Неодноразово призупинити діяльність агрофірми намагалася Новомосковська районна СЕС, 4-го жовтня втрутилася природоохоронна прокуратура. У прокуратурі запевняють: на час виконання припису, а це 10-ть днів, агрофірма не працювала. А що там коїться зараз уже не в компетенції цього органу. Голова селищної ради Олександр Шиян, який працює більше року, дивується як попереднє керівництво дозволило розташувати у межах Губинихи таке виробництво. Лише останнім часом там почали впроваджувати доочисні технології. Та чи буде від них ефект невідомо. Те, що з агрофірми постійно йде сморід та дим не найгірше, продовжує селищний голова. Набагато більшу небезпеку для здоровя жителів становлять спори, якими заселяють грибниці, а також забруднення підземних вод. Ми надіслали інформаційний запит до начальника державної екоінспекції в області з проханням розповісти про результати перевірки підприємства та його подальшу діяльність. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Хто в змозі зупинити шкідливе виробництво у Губинисі?"