У день св. Андрія Первозданного в Чорнобаївському районі відкрито центр по роботі з ветеранами, ідею створення якого подав голова Чорнобаївської райдержадміністрації, депутат обласної ради Олексій Головко під час зустрічі з ветеранами напередодні офіційного свята людей похилого віку. Задум підтримали сільський голова Іван Панченко, депутати сільської ради, члени ветеранської організації, керівники місцевого сільгосппідприємства «Богодухівське».
Цій категорії громадян необхідне частіше спілкування в своєму колі, а для цього найкраще підійшов би спеціально відкритий заклад. За роботу взялися дружньо всією громадою, результати спільних її зусиль і постав перед почесними гостями, яких запросили на новосілля. Очільник району Олексій Головко, його заступник Євдокія Ляпкало, голови обласної і районної організацій ветеранів Володимир Веретільник та Раїса Омелечко, директор територіального центру обслуговування населення Світлана Гарната взяли участь в урочистому відкритті центру. Ветерани праці народногосподарського комплексу залишились задоволені урочистою зустріччю та заходами, пов’язаними з нею – віршованими й пісенними вітаннями ансамблю «Веселі молодички», дитячого колективу з обрядовим дійством «Калита, калита – медом полита».
На святі прийняли в ряди ветеранської організації Ніну орно б та Наталію Коваленко, вручили їм пам’ятні дипломи. А сільський голова Іван Панченко сповнений новими задумами – підвести тепло, відкрити лазню, перукарню, встановити комплект реабілітаційних багатофункціональних тренажерів, масажерів… Все це, звичайно, гуртом, з допомогою спонсорів, керівників-благодійників, людей доброї волі, щоб, як висловився Олексій Головко під час вітання, підняти турботу про ветеранів до європейського рівня. Він від імені районної влади вручив ветеранам мікрохвильову піч. На підтримку доброї справи очільник району пообіцяв громаді ввести штатну одиницю, яка б опікувалася проблемами центру.
В цей же день відвідав відкритий у рідному селі центр і Герой України Олексій Приліпко, який постійно допомагає землякам у розв’язанні багатьох злободенних проблем. Ось і цього разу засвідчив своє сприяння в дальшому обладнанні й розбудові ветеранського центру, а, відвідавши сільську дільничну лікарську амбулаторію (медичному закладу цього року виповнилось 120 років) поцікавився ходом поліпшення умов праці та надання професійної допомоги хворим.
Щиру подяку висловили богодухівчани очільнику району Олексію Головку, який посприяв виділенню з районного бюджету для потреб амбулаторії 10 тисяч гривень. Підставили своє плече підтримки і керівники СТОВ «Богодухівське» та «Красенівське» – виділивши відповідно 5600 та 1500 гривень…
Древнє село орно баї живе не тільки напруженими трудовими буднями, а й святами, щирістю і добротою, творенням нового, необхідного для усвідомлення людського призначення й покликання на цій благодатній землі – острівці у космічному просторі.
Цього ж дня відбулося засідання ветеранського клубу і в орно баї. Це вже третій в селищі та 18-й в районі організований ветеранський клуб за ініціативи ветеранської організації району. Відтепер він об’єднуватиме дітей війни, тут кожен з них знайде розраду, моральну підтримку, в дружньому колі спільних інтересів – цікаву тему для обговорення. Подібні клуби відіграють важливу роль у житті людей похилого віку, тому перспективу створення центру соціально-побутової активності і в орно баї, на кшталт Придніпровського та Богодухівки, яку озвучив на святковому дійстві голова райдержадміністрації Олексій Головко, присутні ветерани завзято підтримали.
Загалом, засідання ветеранського клубу на тему «Дитинство обпалене війною» справило неабияке враження на ветеранів. Слова вдячності, поваги і потреби у порадах та постійному діалозі дітям війни висловили представники місцевої влади Олексій Головко, селищний голова Григорій Злидар та новообраний голова ради ветеранів селища Віктор Швець.
Згадали ветерани страшні часи окупації, нелегке дитинство та тяжку працю... А у продемонстрованих відео-сюжетах переглянули спільно спогади односельчан про війну і відбудову, про буденність життя і вірне кохання. Зі сцени селищного кінотеатру лунали святкові вітання на адресу грудневих іменинників, ювілярів, подружніх пар, заслужених працівників та народних умільців. А в подарунок – душевні пісні, запальний танок та театралізоване дійство народного свята Калити з усіма його традиціями та обрядами за участю працівників культурно-освітніх закладів.
Впродовж двохгодинного дійства сумне і радісне, святкове і буденне об’єднало душі і запалило серця ветеранів. У недалекому майбутньому вони вирішили зустрітися знову.
За інформацією відділу з питань
внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
у справах преси та інформації
апарату облдержадміністрації
Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "У рамках програми „Будуємо нову Чорнобаївщину” в Богодухівці відкрито центр по роботі з ветеранами"