10 грудня 2011 року управлінням освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведений обласний етап XII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯЦИКА серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Мета конкурсу - утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.
До участі було запрошено 100 учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Взяли участь – 96.
Школярі виконували різнопланові завдання, писали твори, виявляли креативний підхід до висвітлення питань з української мови.
Кожний учасник конкурсу отримав на згадку книгу від Ліги українських меценатів.
За результатами перевірки робіт компетентне журі визначило переможцями ІІІ етапу XII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра ЯЦИКА таких учнів:
3 клас - Андрієвську Мілану, ученицю Донецького багатопрофільного ліцею № 54, І місце; Сабірову Ельвіру, ученицю Макіївської школи № 5, ІІ місце;Гейнович Елеонору, ученицю Амвросіївської школи №2 Амвросіївського району, ІІІ місце.
4 клас - Тихоніна Романа, учня Донецького ліцею №12, І місце;Кугушеву Наталію, ученицю Донецької гімназії №18, ІІ місце;Сітькова Іллю, учня Артемівської школи №15, ІІІ місце.
5 клас - Шенгелія Володимира, учня Донецького багатопрофільного ліцею №54, І місце; Глущенка Данила, учня Красногорівської школи Мар’їнського району, ІІ місце; Михайленка Олександра, учня Донецької класичної гуманітарної гімназії, ІІІ місце.
6 клас - Мочалову Дар’ю, ученицю Горлівської гімназії «Інтелект», І місце; Монастирську Ольгу, ученицю Маріупольської спеціалізованої школи №3, ІІ місце; Міненко Катерину, ученицю Мар’їнської школи №2 Мар’їнського району, ІІІ місце.
7 клас - Кіцуля Данила, учня Донецької школи №26, І місце; Кириллову Поліну, ученицю Краматорської школи №3, ІІ місце; Квочку Микиту, учня Спартаківської школи Ясинуватського району, ІІІ місце.
8 клас - Карпенко Тетяну, ученицю Донецької школи №14, І місце; Груніну Ольгу, ученицю Донецького багатопрофільного ліцею №54, ІІ місце; Кравченко Анастасію, ученицю Краснолиманської школи №5, ІІІ місце.
9 клас - Пономарьову Наталю, ученицю Добропільського НВК «Школа №1 – гімназія», І місце;
Тохтамиш Тамару, ученицю Мар’янівської школи Старобешівського району, ІІ місце; Ткаченко Ольгу, ученицю Вугледарської школи №3, ІІІ місце.
10 клас - Саржевську Анастасію, ученицю ліцею при ДонНУ, І місце;
Базяк Карину, ученицю обласного ліцею «Ерудит», ІІ місце; Сорокіну Олександру, ученицю Донецької гімназії №72, ІІІ місце.
11 клас - Броскову Ольгу, ученицю обласного ліцею «Ерудит», І місце; Савчук Вікторію, ученицю Краматорської української гімназії, ІІ місце; Козлову Лілію, ученицю Харцизької української гімназії, ІІІ місце.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Міжнародний конкурс з української мови імені Петра ЯЦИКА"