Подробно
Урочисто відкритий дитсадок у Новостепанівки досі не прийняв дітейУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 12-12-2011 18:51 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Дитячий садок без дітей. Близько півроку минуло відтоді, як у Новостепанівці Новомосковського району урочисто перерізали стрічку у новому дитячому садку. Жодних дошкільних закладів у селі не було з 90-х років. Здавалось б мрія усіх батьків Новостепанівки збулася, адже до цього подіти дитину у робочий час було нікуди. Та виявилось дітям в садок зась. Зранку до пізнього вечора, поки мама на роботі, пятирічний Ярослав господарює зі старенькою бабусею. Замість того, щоб готуватися до школи годує курей. Так, по бабусях, тітках та інших родичках перебиваються новостепанівські діти від трьох до шести років. Здавалося проблема мала б вирішитися із відкриттям садка при школі. Проте жодного малюка тут ще не бачили. Це приміщення колишньої шкільної майстерні. Улітку їх переобладнали під дитячий садок. Зробили ремонт, навіть встановили метлопластикові вікна небувалу дивину для Новостепанівки. Минуло вже 5 місяців, їграшки досі не розпаковані, а на маленьких ліжечках так ніхто й не спав. Такі умови рідкість навіть для міських садків. Нові добротні меблі, розвивальна література, іграшки, навіть дитяча кухня із мийкою. Поруч у туалеті сучасна сантехніка, імпортна пральна машинка та водонагрівач. Вода, що тече із крана придатна лише для технічних потреб таким був вирок санепідемстанції. І якщо для харчування школярів воду привозять, то робота дитячого садка за таких умов неможлива. Тим часом батьки малюків вважають заборону надуманою адже така вода скрізь по селу. Закриття садка не їхня примха стверджують у санепідемстанції Новомосковського району. Там давно рекомендували всьому селу перейти на привозну воду. Показники шкідливих речовин у новостепанівській перевищені майже в півтора разу. А саме зашкалює кількість сульфатів та нітратів. Вживати її дітям і поготів не можна. Вирішити проблему, стверджують у СЕС, можна тільки встановивши при навчальному комплексі очисну станцію. Коштів на неї, а це близько 30 тисяч гривень, у районному бюджеті немає. Про це у відділі освіти знали ще влітку, але все одно відкрили садок без дозволів санітарних лікарів. Методист виправдовується відкрили лише приміщення, а не дитсадок. Проблеми вирішили улагоджувати поступово. Зараз чекають нового року та нового бюджету, аби закласти туди очисну станцію. Відкритий садок досі закрито. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Урочисто відкритий дитсадок у Новостепанівки досі не прийняв дітей"