![Очільник області без попередження відвідав Центральний ринок Черкас і два села Шполянського району](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/851.jpg)
Як і обіцяв, голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб 24 листопада продовжив практику своїх непередбачуваних візитів. Проте цього разу очільник області їздив не сам. Розпочавши поїздку з Центрального ринку Черкас, Сергій Борисович запросив з собою свого заступника Василя Корнієнка й керівників окремих міських та обласних структурних підрозділів. Запрошено було й представників ЗМІ. Як виявилося під час спілкування з продавцями й покупцями, проблем не бракує. Покупців перш за все хвилювали високі ціни, і Сергій Борисович дав доручення вивчити цінову ситуацію в області й можливості впливу на неї. У продавців свої турботи: від особистих проблем, які виникли через непорозуміння з сільською владою, до ринкових –багато продавців змушені працювати в наметах, а це взимку дуже складно, не кажучи вже про дотримання відповідних норм. Вирішення всіх цих питань узяли під свій контроль голова облдержадміністрації та його заступник.
Далі відвідали будівництво продовольчого ринку. Загалом Сергій Борисович задоволений станом речей на об’єкті, проте, як розповів згодом журналістам, він очікував на дещо стисліші строки здачі в експлуатацію.
Потому Сергій Тулуб разом з медійниками вирушив до Шполянського району. Прибувши туди, Сергій Борисович запросив долучитися до відвідин і голів районної ради й районної державної адміністрації.
Першим зустрічало неочікуваних гостей село Кримки. Поспілкувавшись з сільською головою, очільник області відвідав тамтешній ФАП, приміщення якого відремонтоване за кошти програми ПРООН – саме таким був сільський проект у «Програмі розвитку, орієнтованій на громаду». А от щодо оснащення й роботи ФАПу, то в гостей виникло багато запитань. Зокрема неприємно вразили ціни на ліки у приватній аптеці, що працює в одному з кабінетів ФАПу. Очільник області дав розпорядження вивчити й виправити ситуацію, адже, за його словами, люди, які й так мають невеликі статки не повинні купувати ліки за необґрунтовано завищеними цінами. А щоб поліпшити технічну устаткування ФАПу, Сергій Борисович подарував сучасний інгалятор.
Кримківський будинок культури теж залишав бажати кращого, адже в нього повністю відсутнє мультимедійне обладнання, а зовнішній вигляд приміщення нагадував гостям подорож у далеке минуле. Однак очільники району пообіцяли найближчим часом виправити ситуацію.
Далі гості планували відвідати сільську бібліотеку. І хоч вона виявилася зачиненою, Сергій Тулуб передав для неї подарунок – комплект книжок.
Завітали візитери й до сільських крамниць. У яких серед позитиву Сергій Борисович визначив пільги для пенсіонерів, зокрема на хліб. А от до негативу відніс наявність на полицях гречки з Кременчука, тоді як область має хороший урожай цієї культури.
Насамкінець відвідали дитячий садок. Подарувавши малятам іграшки, делегація вирушила до села Водяне.
Поспілкувавшись із сільською головою, Сергій Тулуб вирішив теж відвідати соціально важливі сільські установи. Розпочали з крамниці, в якій, до речі, діє програма «Соціальний кошик».
Сільський будинок культури мав досить охайний вигляд. Сподобалося гостям і те, що тут самі працівники обладнали дві музейні кімнати. А от із актовою залою ситуація дещо гірша. Сам очільник області охарактеризував її стисло: «занедбана краса», давши доручення негайно розпочати реконструкцію, щоб уже навесні провести тут обласні збори за підсумками весняних польових робіт. До цього часу має бути реконструйований і обеліск, що на подвір’ї Будинку культури.
Далі відвідали сільський навчально-виховний заклад, умови в якому не зовсім відповідають сучасним вимогам: недостатньо ліжок для відпочинку дошкільнят, зламані крани, погана підлога в спортивній залі – це проблеми, що помітні на перший погляд. Тому Сергій Борисович дав розпорядження негайно розв’язати не лише їх, а й решту. А вихованців закладу чекав сюрприз, вони отримали в подарунок від очільника області іграшки. А щоб поліпшити технічне забезпечення, Сергій Борисович подарував школі багатофункційний пристрій три в одному: принтер, сканер, копіювач і пообіцяв передати бібліотеці комплект книжок.
Останньою відвідали Водянівську амбулаторію. Ознайомившись із її роботою, оснащенням і приміщеннями, Сергій Тулуб поцікавився у лікаря, що тепер найнеобхідніше для її закладу. Виявилося – електрокардіограф. Він і став подарунком від очільника області.
На завершення поїздки голова обласної державної адміністрації поспілкувався з журналістами, розказавши, що загалом враження від району непогані, однак є низка проблем, які вимагають нагального розв’язання. Тож, результатом візиту стала низка його відповідних порад, доручень і розпоряджень.
Сергій Борисович також сказав, що має намір і надалі продовжувати практику неочікуваних візитів, бо вкотре переконався в її дієвості.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Очільник області без попередження відвідав Центральний ринок Черкас і два села Шполянського району"