![Дев’ята сесія обласної ради VI скликання](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/841.jpg)
Сьогодні голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб узяв участь у засіданні дев’ятої сесії обласної ради VI скликання.
На порядок денний було винесено 24 питання і, за клопотанням депутата Любові Майбороди, додано ще одне.
Першим розглядалось питання про обласну цільову програму «Село Черкащини – 2020». За словами заступника голови облдержадміністрації Василя Корнієнка, потреба в розробці цієї програми викликана низкою надзвичайно актуальних і важливих проблем, які накопичувались роками. У Черкаській області в 824 селах живе 565 тис. осіб, це майже 44 відсотки всього населення області.
Програма «Село Черкащини – 2020» складається з 5 основних розділів:
1. Розвиток економічної бази.
2. Підвищення якості життя населення.
3. Розвиток соціальної інфраструктури.
4. Розвиток комунального господарства.
5. Формування бюджету та фінансове забезпечення виконання програми.
Депутати підтримали цю програму – «за» проголосувало 68 обранців.
Далі депутати розглянули Програму розвитку овочівництва Черкаської області на 2011 –2015 роки – підтримали і її.
Знайшли підтримку депутатів зміни до ряду обласних програм і рішень обласної ради. Схвалили також створення кількох об’єктів природно-заповідного фонду області й виділення територій для них.
А от щодо надання погодження окремим підприємствам для отримання дозволів на геологічне вивчення родовищ і добування води – то жодне з питань депутати не підтримали.
Відтак обранці розглянули кілька питань щодо управління майном обласної комунальної власності й ухвалили їх.
Проголосували й за створення комунального підприємства «Житлово-комунальний центр» Черкаської обласної ради.
Рішенням депутатів Сергія Демченка призначено директором Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Підтримали народні обранці й клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної ради України Н. Кормільцевої та Грамотою Верховної Ради України М. Падзіни.
Обласної рада обрала свого представника до атестаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Черкаській області. Ним став Сергій Рибій.
А от питання про внесення змін до складу постійних комісій обласної ради залишились без розгляду через відсутність на засіданні осіб, яких воно стосувалось.
Звернення Любові Майбороди більшість депутатів не підтримала.
Насамкінець Сергій Тулуб оголосив кадрові зміни, які останнім часом відбулися в області.
Розпорядженням голови облдержадміністрації Володимир Вовченко призначений заступником голови обласної державної адміністрації.
Розпорядженням Президента України Микола Чередник призначений головою Звенигородської районної державної адміністрації, Микола Бардадим призначений головою Тальнівської районної державної адміністрації, Олександр Цисаренко –головою Чигиринської районної державної адміністрації, а Євген Влізло – головою Черкаської районної державної адміністрації.
Наказом Державної санітарно-епідеміологічної служби України, за погодженням з облдержадміністрацією, Віру Чиж призначено на посаду головного лікаря Черкаської обласної санітарно-епідеміологічної станції, головного санітарного лікаря області.
Наказом Міністерства юстиції, за погодженням з облдержадміністрацією, Сергій Рибій призначений начальником Реєстраційної служби в Черкаській області.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Дев’ята сесія обласної ради VI скликання"