![Працівники сільського господарства відзначили своє професійне свято](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/831.jpg)
Сьогодні у приміщенні ПК «Дружба народів» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. Відзначити професійне свято зібралися керівники облдержадміністрації, обласної ради, делегації працівників сільського господарства районів, трудових колективів підприємств АПК, відділів та управлінь облдержадміністрації, територіальних управлінь.
Уже в холі відчувалася святкова атмосфера, яку створював муніципальний оркестр, вітаючи гостей свята своєю грою.
Високоповажне зібрання сільських трударів Черкащини привітав перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Рябцев та вручив державні й урядові нагороди, відомчі відзнаки Міністерства аграрної політики та почесні грамоти обласної державної адміністрації. Серед нагород були: орден «За заслуги» ІІІ ступеня, дві медалі «За працю і звитягу», дві почесні грамоти Кабінету Міністрів України, три трудові відзнаки «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України, десять Подяк Міністерства аграрної політики та продовольства України, п’ять Почесних грамот Міністерства аграрної політики та продовольства України й шість Почесних грамот обласної державної адміністрації. П’яти аграріям області присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», а ще шість нагороджено цінними подарунками від голови обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба.
Також, за підсумками 2011 року було визначено кращі райони. Ними стали: Жашківський – у галузі рослинництва, Золотоніський – у галузі тваринництва. А кращим в агропромисловому комплексі області за узагальненою рейтинговою оцінкою визнано Корсунь-Шевченківський район. Усі райони-переможці нагороджено цінними подарунками, які вручили їх очільникам.
Декілька років поспіль одним з найкращих аграрних підприємств України є фермерське господарство "Ладіс" Монастирищенського району. В 2011 році на його полях зібрано рекордний урожай зернових культур європейського рівня 113 центнерів з 1 гектару. За такі непересічні здобутки керівникові цього підприємства Андрієві Крохмалю вручено подарунок від голови облдержадміністрації Сергія Тулуба – ключі від трактора. Андрій Аркадійович подякував за цей подарунок і висловив сподівання, що завдяки цьому тракторові уже наступного року його господарство посадить рекордний не лише для району чи області, а для усієї України урожай.
Цього дня вшанували і ветеранів праці, зокрема: Двічі героя соціалістичної праці Парубка Омеляна Миколайовича, Героя соціалістичної праці Брюховецького Івана Яковича та Заслужених працівників сільського господарства України Ружицького Олександра Антоновича, Ястреба Костянтина Пилиповича, Єфімчука Володимира Михайловича, Івлєва Миколу Сергійовича. Їм також вручили цінні подарунки від очільника області.
Не залишилися в боргу і хлібороби Черкащини, які, за доброю традицією, подарували Сергієві Віталійовичу Рябцеву коровай врожаю 2011 року.
Далі до вітань долучився голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк, який вручив сільськогосподарникам області Почесні грамоти обласної ради. Валерію Петровичу аграрії також подарували коровай з нового врожаю.
Цього святкового дня на адресу працівників сільського господарства лунало багато теплих слів, подяк і привітань, до яких приєдналися міські голови Черкаської області, партнери аграрних підприємств – ПАТ «Азот» та ВАТ «Черкасигаз», ректор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Анатолій Кузьмінський та ректор Уманського національного університету садівництва Андрій Головчук.
А на завершення урочистостей хлібороби Черкащини отримали подарунок від голови обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба – зірковий концерт майстрів мистецтв України. Аграріїв привітали Павло Зібров, Софія Ротару, Ян Табачник, Тетяна Недільська.
Фотоновини
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Працівники сільського господарства відзначили своє професійне свято"