![Здоров'я – найбільша цінність для нації, бо саме в цьому запорука її майбутнього](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/821.jpg)
16 листопада стало знаменним днем для жителів села Тарасівка Звенигородського району. Цього дня відбулося урочисте відкриття нового фельдшерсько-акушерського пункту. Радісна і світла подія зібрала не тільки всю місцеву громаду, на свято завітали голова обласної ради Валерій Черняк, перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Станчук, голова районної ради Валентин Мельнічук, головний лікар центральної районної лікарні Вардан Айрапетян.
Це важлива подія не тільки в житті Тарасівки, а й району в цілому. Адже здоров'я – найбільша цінність і для кожної людини, і для нації. Тож районна влада вважає охорону здоров’я населення одним із пріоритетних напрямів своєї діяльності.
– У рамках реалізації програми «Будуємо нову Черкащину, над якою працює влада разом з жителями всієї області, за 500 днів відбудовано, реконструйовано більше 270 нових об’єктів, – наголосив, виступаючи перед жителями села, голова обласної ради Валерій Черняк.
Він поділився з присутніми радісною новиною – цього дня також відкривається новий спортивний майданчик у смт. Драбові.
Під час свого виступу Валерій Черняк торкнувся питань реформування охорони здоров’я, відзначивши, що первинна медико-санітарна допомога є основною, найбільш наближеною до населення ланкою медичної допомоги. Якщо люди будуть задоволені її рівнем, якщо в селі працюватиме школа, будинок культури, магазини – то село житиме. А на сьогодні найголовніше завдання – зберегти село – основу, на якій тримається наша держава.
Також голова обласної ради Валерій Черняк передав вітання і побажання від голови облдержадміністрації Сергія Тулуба та вручив працівникам ФАПу медичне обладнання: апарат УВЧ, інгалятор ультразвуковий, апарат для визначення рівня цукру в крові.
– «Народ вирішує – влада робить» – наше ділове кредо, – наголосив депутат обласної ради, член координаційної ради з питань аграрної політики при Кабінеті Міністрів України, генеральний директор агрофірми «Агро-Рось» Петро Євич. – Сьогоднішня подія – яскравий тому приклад, адже лише півроку тому на зборах села піднімалось питання про приміщення для ФАПу, а вже сьогодні ми відкриваємо новий фельдшерсько-акушерський пункт.
Петро Петрович подякував керівництву області, району за підтримку у втіленні в життя проекту, висловив вдячність людям, які безпосередньо виконували ремонтні роботи у приміщенні.
За кошти агрофірми «Агро-Рось» проведено капітальний ремонт приміщення колишньої контори, підведено воду, встановлено додаткові батареї опалення, закуплено необхідне обладнання.
Сільський голова Раїса Недоступ розповіла присутнім, що «Агро-Рось» не стоїть осторонь інших важливих соціальних питань, які вирішуються у селі: допомагає дитячому садочку «Малятко» та Тарасівській загальноосвітній школі, забезпечує функціонування пришкільного табору, утримує керівника хору сільського будинку культури, сприяє благоустрою території села, проведенні свят та інших заходів. Агрофірма погодилася підтримати тарасівську громаду в питанні відновлення вуличного освітлення та стати партнером із співфінансування у 2012 році, а також долучитися до участі у програмі «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду–2» і допомогти в заміні системи опалення в Тарасівській школі І-ІІІ ступенів у 2013 році.
Почесне право перерізати символічну стрічку виконали голова обласної ради Валерій Черняк, перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Станчук, голова районної ради Валентин Мельнічук та генеральний директор агрофірми «Агро-Рось» Петро Євич.
Музичні вітання гостям та односельчанам дарував хор сільського будинку культури.
Після урочистостей шановані гості відвідали загальноосвітній навчальний заклад, дитячий садочок, будинок культури, магазин.
У ході зустрічі з сільським головою жителі села обговорили питання щодо соціально-економічного розвитку населеного пункту.
За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків із громадськими організаціями та ЗМІ
Звенигородської райдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Здоров'я – найбільша цінність для нації, бо саме в цьому запорука її майбутнього"