![Черкаська влада привітала працівників телебачення, радіо та зв’язку з професійним святом](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/808.jpg)
Сьогодні, 15 листопада, в обласному Будинку вчителя відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку.
У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Тимошенко, голова обласної ради Валерій Черняк, голови райдержадміністрацій, районних рад, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, депутати обласної та Черкаської міської рад, працівники обласних та районних теле-, радіо- організацій, підприємств зв’язку.
Організатором свята стало управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації.
Розпочався захід із вступного слова Валерія Черняка та Юрія Тимошенка, які привітали з професійним святом та вручили Почесні грамоти обласної ради працівникам телебачення, радіо та зв’язку області.
– Від імені облдержадміністрації хочу висловити усім вам щиру вдячність за ваше відповідальне і чесне ставлення до своєї роботи, донесення об’єктивної і правдивої інформації про розбудову нашого рідного краю, всієї України, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Тимошенко під час свого виступу. – Ми впевнені, що ви і надалі самовіддано виконуватимете свій професійний обов’язок, доносячи до громадян правдиву та об’єктивну інформацію. А ми, в свою чергу, сприятимемо забезпеченню дотримання свободи слова в нашому регіоні та доступ до публічної інформації.
Під час урочистостей четверту гілку влади і зв’язківців привітали начальник управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації Тетяна Очеретяна, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Вікторія Кара, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Черкаській області Олексій Чернишев, голова Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, представники місцевого самоврядування, депутати обласної ради, голови райдержадміністрацій, керівники телерадіомовних організацій, підприємств зв’язку та провайдерів програмних послуг.
Зокрема, міський голова міста Золотоноша Юрій Войцехівський наголосив на тому, що без телебачення, радіо і останнім часом Інтернету неможливо уявити життя, а голова Золотоніської райдержадміністрації Оксана Криницька відзначила, що телевізійники і радіомовники дарують нам можливість бути в курсі всіх подій.
Під час заходу Сергій Томіленко вручив авторським колективам телерадіомовників Почесні грамоти від секретаріату Національної спілки журналістів України, зокрема, ОДТРК «Рось» – за ток-шоу «Комунальний сектор», ТРК «ВІККА» – за передачу «ВІККА-новини», ТРК «Умань» – за програму «Уманський час», ТРК «Жасмін» – за новини «Жашків».
Крім урочистих привітань на гостей та учасників свята чекали подарунки й концертна програма. Приємні враження подарували присутнім виступ гурту «Спів братів», сучасна хореографія студентів Черкаського державного технологічного університету. Неперевершеними голосами та мелодичністю пісень зачарували гостей тріо бандуристок «Мальви», вокальне тріо «Барви» та заслужений працівник культури Дмитро Вовк. Також привітали колег спеціальними підготовленими номерами колективи ОДТРК «Рось», ТРК «ВІККА», радіокомпанії «101 Далматин».
Свято закінчилося, проте незабутні враження про чудову зустріч і теплі вітання залишаться надовго.
Управління інформаційної політики
та зв’язків із засобами масової інформації облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Черкаська влада привітала працівників телебачення, радіо та зв’язку з професійним святом"