Традиційну прес-конференцію для представників засобів масової інформації сьогодні провів голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
У своєму вступному слові перед журналістами Андрій ШИШАЦЬКИЙ зазначив, що минулий тиждень пройшов в основному під знаком сфери охорони здоров'я.
Одним з основних завдань обласної влади, за словами Андрія ШИШАЦЬКОГО, на сьогоднішній день є відкриття в Донецьку сучасного перинатального центру. «Ми все робимо для того, щоб до кінця року, відповідно до, національних проектів і завдань Президента, які він ставить, відкрити повноцінний перинатальний центр у Донецьку наприкінці року, при цьому, відремонтувавши ті, що заплановані. Також потрібно закупити необхідне обладнання. Ми над цим працюємо. Обласна рада не чекаючи національних проектів і коштів, самостійно виділила понад 5 млн. грн. і вони вже «вкладені» в центр материнства і дитинства. Крім того, ми відкрили центр екстреної медичної допомоги, це перший етап, потрібно ще його повноцінно оснастити, в першу чергу новими автомобілями. Я думаю, протягом двох років ми придбаємо 16 реанімобілів », - сказав глава облдержадміністрації».
Такожголова Донецької облдержадміністрації поінформував журналістів про свою участь у Всеукраїнській нараді з питань захисту прав дитини, що пройшов на минулому тижні в Києві. Характеризуючи ситуацію з усиновленням дітей-сиріт Андрій ШИШАЦЬКИЙ зазначив: «Донецька область в частині усиновлення, відкриття дитячих будинків сімейного типу знаходиться за показниками десь в середині серед усіх регіонів України. Це не може служити нам заспокоєнням. Знову ж у нас є ресурси і, треба сказати, що робота все-таки ведеться і дітей вибуває сьогодні з будинків дитини більше, ніж надходить. Цифри такі: у 2008 році надійшло 277 дітей, а вибуло 365, в 2009-му надійшло 284 вибуло 305, в 2010 році ситуація аналогічна ».
Одна з основних проблем, що знаходяться в центрі уваги керівництва області - заборгованість по заробітній платі на підприємствах бюджетної сфери. «Що стосується заборгованості по зарплаті, я досить серйозно до цього ставлюся. На жаль, кінець року досить напружений. Є питання своєчасної виплати заробітної плати. Ми відреагували і виділили дотацію вирівнювання нашим найбільш проблемним містам і районам. Вони отримали близько 13 млн. грн. саме для виплати заробітної плати бюджетникам. Сьогодні я моніторю цю ситуацію. Поки на даний момент загроз того, що буде заборгованість по заробітній платі серед бюджетників, у нас по області немає », - зазначив Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Після закінчення прес-конференції Андрій ШИШАЦЬКИЙ відповів на питання журналістів.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Андрій ШИШАЦЬКИЙ провів традиційну прес-конференцію для журналістів"