Протягом жовтня поточного року управлінням освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з обласною дитячо-юнацькою спортивною школою проведено ряд заходів:
• першість з вільної боротьби серед юнаків 1997-1998 років народження. Змагання відбулися в м. Єнакієве на базі дитячо-юнацької спортивної школи. Прийняли участь 125 спортсменів з м. Єнакієве, Маріуполь, Шахтарськ, Тельманове, Ясинувата, Слов'янськ.
За результатами першості:
I м. - спортсмени смт. Тельманове
II м. - спортсмени м. Маріуполь
Ш м. - спортсмени м. Шахтарськ
• відкритий обласний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків 2000-2001року народження. Змагання відбулися в смт. Новий Світ Старобешівського району. Прийняли участь 11 команд - 114 спортсменів м. Єнакієве, Маріуполь, Ясинувата, Новий Світ, Донецьк, Горлівка, Шахтарськ, Роздольне, Макіївка, Харцизьк і Красноармійський район.
Результати турніру:
I м. - спортсмени м. Донецьк
II м. - спортсмени м. Харцизьк
Ш м. - спортсмени м. Горлівка
• першість з греко-римської боротьби серед юнаків 1998-1999 років народження. Змагання відбулися в м. Костянтинівка на базі дитячо-юнацької спортивної школи. Прийняли участь 11 команд - 158 спортсменів м. Єнакієве, Маріуполь, Донецьк, Шахтарськ, Слов'янськ, Сніжне, Вугледар, Торез, Краматорськ, Костянтинівна і Костянтинівський район.
Результати першості:
I м. - спортсмени м. Костянтинівка
II м. - спортсмени м. Слов'янськ
ІІІ м. - спортсмени м. Краматорськ
• першість з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1996-1997, 1998-1999 років народження у м. Донецьк на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 1. Прийняли участь 11 команд - 209 спортсменів м. Димитров, Докучаєвськ, Дебальцеве, Єнакієве, Донецьк, Торез, Костянтинівка, Макіївка.
Результати першості:
I м. - спортсмени м. Донецьк
II м. - спортсмени м. Торез
III м. - спортсмени м. Дебальцеве
• першість з баскетболу серед дівчат 1999 року народження і молодше у м. Горлівка на базі дитячо-юнацької спортивної школи № 1. Прийняли участь 4 команди - 48 спортсменів м. Донецьк, Шахтарськ, Дружківка, Горлівка.
Результати першості:
I м. - команда м. Донецьк
II м. - команда м. Дружківка
III м. - команда м. Горлівка
• відкрита першість зі спортивної гімнастики серед дівчат 1998 року народження і молодше у м. Маріуполь на базі дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Прийняли участь 6 команд - 59 спортсменів м. Донецьк, Горлівка, Слов'янськ, Маріуполь, Краматорськ, Єнакієве.
Результати першості:
I м. - спортсмени м. Донецьк
II м. - спортсмени м. Маріуполь
III м. - спортсмени м. Горлівка
• відкрита першість зі спортивної гімнастики серед юнаків 1995 року народження. і молодше у м. Маріуполь на базі дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Прийняли участь 7 команд - 50 спортсменів рр.. Донецьк, Горлівка, Добропілля, Макіївка, Маріуполь, Краматорськ, Єнакієве.
Результати першості:
I м. - команда м. Донецьк
II м. - команда м. Макіївка
III м. - команда м. Єнакієве
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Спортивні заходи"