![Неочікуваний візит голови обласної державної адміністрації у Смілянський та Кам’янський райони](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/729.jpg)
21 жовтня голова Черкаської обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб без попередження відвідав Кам’янський та Смілянський райони.
Насамперед із раптовим візитом Сергій Борисович приїхав до Смілянської міської лікарні. Губернатора неприємно вразив невідповідний стан її приміщень та обладнання. Занепокоєння візитерів викликала і торгівля підозрілими продуктами та одягом, яка здійснюється безпосередньо у стінах лікарні.
Крім того, за словами головного лікаря закладу, котрий вочевидь не був готовий до такого несподіваного візиту, на харчування пацієнтів виділяється тільки 7 гривень на день. Що, за словами Сергія Борисовича, викликає неабияку тривогу.
Обурення губернатора визвало й те, що для хворих цієї лікарні не передбачено постільної білизни. Довідавшись про таку проблему, Сергій Борисович пообіцяв, що невдовзі усі пацієнти, які перебувають на стаціонарному лікуванні, будуть стовідсотково забезпечені постіллю. На що, за даними персоналу лікарні, слід виділити понад дев’яносто тисяч гривень. А ще очільник області пообіцяв посприяти у реконструкції ліфта, адже це надзвичайно важлива річ для лікарні, враховуючи те, що вона розміщена у чотириповерховій будівлі.
Потім голова облдержадміністрації побував у Кам'янському районі. І той факт, що амбулаторія сімейної медицини у селі Михайлівка фактично не працює, дуже стурбував губернатора.
Зовсім інша ситуація у дошкільному дитячому закладі «Барвінок», що знаходиться у цьому ж селі, та в Михайлівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті. Ці установи, як зауважив Сергій Борисович, на відміну від попередніх, відвідати було приємно.
Звичайно, проблемні моменти можна віднайти будь-де, тож, є вони і в «Барвінку» та школі-інтернаті. Але неозброєним оком видно, що керівництво обох закладів робить усе можливе, аби діти тут відчували тепло домашнього затишку. І це, зауважив голова облдержадміністрації, їм дуже добре вдається.
Також, спілкуючись із колективом школи-інтернату, Сергій Тулуб дізнався про потребу в будівництві пансіонату. Тож, не зволікаючи, запевнив присутніх, що посприяє виділенню коштів на його зведення.
Крім того, під час своєї поїздки Смілянським та Кам’янським районами Сергій Борисович вручив ще й цінні подарунки колективам установ, які відвідав. Смілянській лікарні губернатор презентував багатоканальний кардіограф, дошкільному дитячому закладу «Барвінок» – музичний центр, а школі-інтернату – стереосистему та кольоровий принтер.
Насамкінець голова облдержадміністрації так само несподівано завітав до родини Чумаків із села Михайлівки. Селяни сердечно прийняли поважного гостя, розповівши, як живеться сьогодні жителям села, чим вони заробляють собі на хліб.
«На Черкащині необхідно створити максимальну кількість молочарських кооперативів. Це у перспективі дасть можливість підвищити ціни на закупівлю молока у селян. Адже нині вони мають копійки за свою доволі нелегку працю. Одночасно слід розвивати і примножувати виробництво м’ясо-молочної продукції нашого краю», – зазначив Сергій Тулуб, відповідаючи на питання селян.
«Зараз у селах існує дуже багато невирішених проблем! Тож першочергове завдання влади – створити умови, за яких прості люди жили б краще, ніж живуть зараз! Це – головне», – підсумував голова облдержадміністрації Сергій Тулуб.
Також у ході розмови із жителями села Михайлівка, Сергій Борисович дізнався, що чотирирічний онук господарки подвір’я, до якого вони завітали, хворіє на тяжку недугу. Без жодних вагань губернатор пообіцяв виділити путівку на оздоровлення хлопчика у спеціалізованому санаторії.
Загалом, за словами очільника області, поїздка вдалася і була дуже корисною, адже дала можливість побачити реальний, а не підготовлений заздалегідь стан речей. Тож вона буде не останньою.
Фотоновини
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Неочікуваний візит голови обласної державної адміністрації у Смілянський та Кам’янський райони"