![Погляд через об’єктив - конкурс відеоробіт «Заповідна Україна»](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/726.jpg)
Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області запрошує всіх, хто небайдужий до стану навколишнього середовища, взяти участь у конкурсі відеоробіт «Заповідна Україна», започаткованого Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Ґете-Iнститутом в Україні.
Конкурс проводять з метою висвітлення сучасного стану природно-заповідного фонду держави та водних ресурсів басейну Дніпра, шляхів покращання стану української природи і збереження біорізноманіття. А відбудеться він у номінаціях «Заповідна Україна» та «Немає іншого Дніпра».
Цей проект є продовженням однойменного конкурсу фотографій, що відбувся у 2010 році. Учасниками змагання було надіслано понад 700 знімків, на яких відображено заповідні угіддя нашої країни. 50 кращих робіт у складі виставки «Заповідна Україна» у 2010-2011 рр. проїхали шістьма регіонами країни.
Сьогодні серія візуальних проектів «Заповідна Україна» продовжується відеоконкурсом. Це шанс для творчих особистостей, небайдужих до заповідної природи, висловити свою думку за допомогою жанру відео.
У конкурсі беруть участь відеороботи, що ілюструють красу та унікальність природно-заповідного фонду країни; проблеми, які постають перед заповідними територіями; унікальність, красу та проблеми басейну Дніпра й вплив людини на екологічний стан ріки; важливість збереження водних ресурсів та способи захисту водних ресурсів.
За словами працівників Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області, це можуть бути документальні хроніки або відеоколлажі, міні-фільми або повноцінні кінострічки – організатори конкурсу не обмежують творчу думку авторів та закликають підходити до теми найкреативніше.
Конкурс триває до 7 листопада 2011 року. У рамках кожної номінації визначатимуться п’ять переможців. Учасники, які посядуть перші місця, отримають цінні призи, інших буде відзначено пам’ятними призами від Ґете-Iнституту в Україні та дипломами Програми розвитку ООН в Україні. До того ж, кращі відеороботи увійдуть до збірки «Заповідна Україна» та до промо-відео про річку Дніпро, які побачить вся країна.
Також варто підкреслити, що Відеороботи, які подаються на конкурс, повинні бути завантажені на офіційній сторінці конкурсу в мережі Інтернет video.bigmir.net/theme/25. Передбачено також можливість відправлення робіт поштою на електронних носіях. Детальні умови конкурсу доступні на сайті: http://www.pzf.org.ua/projects/videocontest.htm
Організатори конкурсу − Проект Програми розвитку ООН в Україні та Глобального Екологічного Фонду «Зміцнення управління та фінансової стійкості національної системи природоохоронних територій в Україні» та Програма ПРООН-ГЕФ екологічного оздоровлення басейну Дніпра.
Міжнародний партнер конкурсу – Ґете-Iнститут в Україні.
Технічний партнер конкурсу – всеукраїнський портал Bigmir.net, який підтримує екологічний проект «Заповідна Україна» вже другий рік поспіль: у 2010 році Bigmir.net надав Інтернет-платформу для проведення фотоконкурсу.
Екологічні партнери – Асоціація природоохоронних територій України та Українське товариство охорони природи.
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації облдержадміністрації
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Погляд через об’єктив - конкурс відеоробіт «Заповідна Україна»"