Подробно
На нараді з орендарями водних об’єктів йшлося про збереження водного живого ресурсуУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 08-09-2011 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 7 вересня 2011 року голова Шполянської райдержадміністрації Сергій Струк та його заступник Юрій Кущ провели зустріч з орендарями малих водних об’єктів району (ставків, водоймищ) та сільськими головами, в якій взяли участь представники Держрибоохорони у Черкаській області. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "На нараді з орендарями водних об’єктів йшлося про збереження водного живого ресурсу"