![Святкові урочистості до Дня Незалежності України](http://www.oda.ck.ua/images/news/2011/509.jpg)
Святкування ХХ річниці Незалежності України на Черкащині, як і в усій державі, розпочалося зі святкового молебню за Україну. За Батьківщину в Свято-Михайлівському кафедральному соборі молилися голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб , голова обласної ради Валерій Черняк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації й виконавчого комітету Черкаської міської ради, депутати обласних і місцевих рад, віряни. Молебень відправив Митрополит Черкаський і Канівський, Владика Софроній, який побажав якнайскорішого відродження України, розвитку духовності та національної єдності.
Першими подарунки до дня Незалежності отримали черкаські породіллі – сучасні відремонтовані індивідуальні пологові зали пологового будинку №1. У відкритті взяли участь голова облдержадміністрації, Герой України Сергій Тулуб, начальник головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф обласної державної адміністрації Володимир Брожик, міський голова Черкас Сергій Одарич.
«Відкриття цього відділення є дним із прикладів ефективної взаємодії обласної влади й органів місцевого самоврядування . Інакше й не може бути, адже наша мета – гідно ввійти до європейської спільноти. І одним з напрямків цього є підвищення якості медичних послуг. Це один з основних розділів обласної програми „Будуємо нову Черкащину”», – відзначив Сергій Борисович.
Голова облдержадмністрації оглянув відремонтовані одномісні палати для спільного перебування матері й малюка, оснащені сучасним медичним обладнанням, поспілкувався з головним лікарем і медичним персоналом.
Загальна вартість проекту реконструкції становить 2 174,36 тис.грн. Облаштовано шість індивідуальних пологових залів, які складаються з двох кімнат, укомплектованих комфортними меблями, функціональними ліжками, телевізорами, холодильниками, й санітарної кімнати, обладнаною сучасним сантехнічним обладнанням (душовою кабіною, умивальником, унітазпм, біде, сушаркою для рук). Також реконструйовано та облаштовано 18 приміщень медичного, побутового призначення: післяпологові палати, оглядова, їдальня, кабінети медичного персоналу.
Після зустрічі із сахнівськими школярами та відкриттям сучасного басейну в Авторській імені Олександра Антоновича Захаренка загальноосвітній школі, очільник області взяв участь в урочистій ході, покладанні квітів до пам’ятників Богдану Хмельницькому і Тарасу Шевченку та відкритті від реконструйованої Соборної площі.
Урочиста хода об’єднала велику кількість черкасців та гостей міста, незалежно від політичних вподобань чи світоглядів. Обласні та місцеві керівники, студенти, курсанти, спортсмени, підприємці, діти та просто небайдужі громадяни єдиною колоною пройшли від пам’ятника борця за Незалежність Богдана Хмельницького до Соборної площі дорогою уклонившись світочеві української літератури Тарасові Григоровичу Шевченку.
Соборна площа постала перед мешканцями та гостями Черкас оновленою за найвищими європейськими стандартами. Вже в самій назві центральної площі нашого головного міста краю закладено споконвічні мрії українців: об’єднання, консолідація зусиль навколо святої ідеї минулих, нинішніх і прийдешніх поколінь – жити у власній, заможній країні.
«Тисячолітня історія України має багато пам’ятних і знакових дат. Але лише одна із них найважливіша: 24 серпня 1991 року. Це – день народження незалежної України. Сьогодні ми відзначаємо 20-річний ювілей нашої держави.
Відновлення Незалежності стало новою точкою відліку в житті кожного українця, кожного мешканця Шевченкового краю, потужним стимулом до плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашій країні.
Я бажаю всім у святковий день віри у власні сили, впевненості у своєму виборі, у своє майбутнє в незалежній Україні. Слава черкащанам! Слава Україні!» - привітав присутніх Сергій Тулуб.
За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реконструкцію Соборної площі та з нагоди 20-ї річниці незалежності України Сергій Борисович нагородив годинниками від голови обласної державної адміністрації працівників товариства «Черкасиміськбуд» Олександра Павлика, Олександра Дичка, Дмитра Проценка, Віктора Шевчука та приєднався до святкування громади в долині Троянд.
Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Святкові урочистості до Дня Незалежності України"